Konkurs na ozdobę choinkową

Uczniowie naszej szkoły wzięli aktywny udział w konkursie plastycznym na ozdobę choinkową organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach. Aż 43 przepiękne, własnoręcznie zrobione prace będą zdobić miejskie choinki. Oto lista wyróżnionych osób:

Pierwsze miejsce w kategorii szkoły podstawowe IV-VIII

• Marta Podsiadło kl. 4e SP 11/ opiekun Hanna Bilotserkovets

Wyróżnienie klasy I-III

• Wojciech Supryn kl. 1d SP Nr 11/ Jolanta Zgodzińska

Wyróżnienie klasy IV-VIII

• Bartosz Supryn kl.4e SP Nr 11 / Hanna Bilotserkovets

Wyróżnienie gimnazjum

• Michał Supryn kl. IIIBG SP Nr 11/ opiekun Hanna Bilotserkovets

Uznaniem Dyrektora MDK cieszyły się następujące ozdoby i zdobyły miano „SUPER”:

• Mariusz Adach kl.4f SP Nr 11 / opiekun Hanna Bilotserkovets
  • Jakub Surmacz kl.4e SP Nr 11 / opiekun Hanna Bilotserkovets,
  • Kacper Pękala kl. 4d SP Nr 11 / opiekun Hanna Bilotserkovets,
  • Kacper Nowak kl. 4e SP Nr 11 / opiekun Hanna Bilotserkovets

Wrażenie na komisji Jury wywarły ozdoby:

• „Kwiatuszek” autorstwa Julii Woch, Hanna Bilotserkovets
  • „Reniferek” autorstwa Jana Szargi, Hanna Bilotserkovets

Dziękuję serdecznie uczniom za chęci, a rodzicom za wsparcie!

Organizatorzy Konkursu ogłosili, że ozdoby zostaną przekazane jako upominki władzom Starostwa Powiatu i Urzędu Miasta Puławy w Dniu Kolędowania 19.12.2018 r. oraz przystroją choinkę w MDK Puławy Sieroszewskiego 4.

4 stycznia 2019 r. o godz. 17.00 Młodzieżowy Dom Kultury serdecznie zaprasza autorów prac oraz opiekunów na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień w Konkursie plastycznym na ozdobę choinkową. Miejsce imprezy: Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach, ul. Sieroszewskiego 4

Hanna Bilotserkovets

Rozstrzygnięcie konkursów mikołajkowych

6 grudnia w Dzień  Św. Mikołaja, Samorząd Uczniowski naszej szkoły ogłosił min. konkurs na najliczniej przebraną klasę Mikołajów.

W tej konkurencji I miejsce zajęły  klasy O c, II b  i II c.

II miejsce zdobyła klasa IV d.

Super Mikołajami /Mikołajkami roku szkolnego 2018/2019 zostali:

Nikola Jeżyna - kl. O b

Franek Materek - kl. II b

Helena Nowak - kl. II b

Marysia Mazurek - kl. II b

Uczniowie klas 0 - III brali udział w konkursie plastycznym

pt. "Portret  Mikołaja".

Wyróżnione i nagrodzone prace można obejrzeć na szkolnej tablicy SU.

Oto zwycięzcy:

I miejsce - Julian Sanecki - kl. I b

II miejsce - Katarzyna Kępa - kl. I e

III miejsce - Zuzanna Krawczyk - kl. I e

Mateusz Stachnio - kl. Ie

Oliwia Musiatowicz - kl. II c

Marcel Suszek - kl. O c

Kacper Jankowski - kl. O c

Kacper Zakrzewski - kl. I b

Bardzo  dziękujemy za liczny udział w konkursach!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie SU

Sukces w konkursie Origami

30 listopada odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie III Wojewódzkiego Międzyszkolnego Konkursu Origami Moja przygoda z legendami polskimi”. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 10 w Lublinie a honorowy patronat nad konkursem objął Prezydent miasta Lublina, Ambasador Japonii w Polsce oraz Lubelski Kurator Oświaty. Miło nam poinformować, iż w gronie laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.
Praca Kingi Paniak  zajęła II miejsce a Natalia Klimek otrzymała wyróżnienie. Uczennice uczęszczają do klasy 6a a ich opiekunem artystycznym była wychowawczyni – Małgorzata Kuś.

Laureatkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Wycieczka klas VI do Warszawy

10.12.2018 r. uczniowie z klasy 6d i 6c z okazji Mikołajek wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Na początek zwiedzili Stadion Narodowy. Przejście trasą piłkarską z przewodnikiem umożliwiło poznanie miejsc, w których najczęściej przebywają nie tylko piłkarze, ale ważne osobistości ze świata sportu, polityki i inne gwiazdy telewizyjne. Siedząc na trybunach każdy mógł poczuć się jak prawdziwy kibic. Uczniowie zwiedzili szatnie zawodników, miejsca odpoczynku i relaksu, a także łazienki z dużymi wannami do masażu. Ciekawostki dotyczące przygotowań pracowników stadionowych do różnego rodzaju imprez opowiedziane przez przewodnika, jak i sam Stadion zrobił na uczestnikach wycieczki ogromne wrażenie.

Następnym punktem programu było zwiedzanie Telewizji Polskiej. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy dziennikarza telewizyjnego, operatorów kamer i innych urządzeń potrzebnych podczas nagrywania programów i relacji na żywo, funkcjonowaniem mediów publicznych oraz infrastrukturą dużego ośrodka medialnego. Mieli okazję wejść na salę podczas nagrywania programu „Jaka to melodia”. Wydarzenie to zrobiło duże wrażenie nie tylko na dzieciach, ale i opiekunach. Uczniowie zobaczyli również  miejsce, gdzie nagrywany jest program telewizyjny „Pytanie na Śniadanie” i dowiedzieli się o różnych sztuczkach telewizyjnych.

Po dniu pełnym wrażeń, każdy z chęcią odpoczął i posilił się w Złotych Tarasach.

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ!

Puchar sprintu w Puławach

8 grudnia w sobotę na Hali Mosir w Puławach odbyły się jak co roku zawody z cyklu Puchar Sprintu w pływaniu. Nasi młodzi pływacy z Szkoły Podstawowej nr 11 pływający w UKS Trójka Puławy spisali się bardzo dobrze.
Jak zwykle nie zawiodła Gawełko Zuzanna wygrała 100 m stylem zmiennym II na 50 m stylem klasycznym i 50 m stylem motylkowym w ogólnej klasyfikacji III. Bielawski Tymoteusz zwyciężył na 50 m stylem klasycznym II miejsce na 100 m stylem zmiennym.
Iwan Aleksy najmłodszy pływak spisał się bardzo dobrze oraz Lassak Szymon i Musiatowicz Weronika poprawiali swoje rekordy życiowe.

Trenerzy pływania Wojciech Białek, Tomasz Bielawski i Sylwester Ujazdowski