Konkurs informatyczny „Od glinianej tabliczki po e-booki”

W ramach projektu czytelniczego zorganizowanego w naszej szkole Z książką przez świat uczniowie klas VI mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie informatycznym „Od glinianej tabliczki po e-booki”. Zadaniem uczestników było wykonanie ciekawej prezentacji dotyczącej historii książki.

Przyznano następujące nagrody:

I miejsce - Anna Jaraszek (6a)

II miejsce - Paulina Rybińska (6c)

Jako nagrodę dziewczynki otrzymały dyplomy oraz książki współczesnych autorów dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

IV Powiatowy Konkurs o Regionie Puławskim

5 czerwca 2014 roku w Młodzieżowym  Domu Kultury w Puławach odbył się I etap IV Powiatowego Konkursu o Regionie Puławskim. Wzięło w nim udział 19 uczniów z naszej szkoły z klas IV-V. Trzech uczniów zakwalifikowało się do II etapu, który odbędzie się we wrześniu. Są to uczniowie z klasy Vb, których przygotowała p. Eliza Przygoda-Łuka.

1. Jan Daniszewski
  2. Mateusz Gałązka
  3. Wojciech Stocki

Gratulujemy!

Festiwal Przedszkolaka

5 czerwca odbył się Festiwal Przedszkolaka zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Puławach. Wiktoria Gawron – uczennica „zerówki” – śpiewając utwór z filmu pt. „Kraina Lodu” zdobyła II miejsce.