Muzyka

XXIII Festiwal Kolęd

lightbox

Dnia 21 stycznia 2018r. odbył się finałowy Koncert Laureatów XXIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd Puławy 2018. Spośród ponad trzystu prezentacji w różnych kategoriach wiekowych wyłoniono blisko stu laureatów, którzy otrzymali nagrody oraz wyróżnienia.

 

Nasza klasa III f jako "Super Friends" wywalczyła III miejsce w kategorii dzieci klas I-III. To dla nas ogromny sukces oraz wielka radość, tym bardziej, że I oraz II miejsce nie zostało przyznane.
Idąc za słowami znanych powiedzeń - "pierwsze koty za płot" i  "praktyka czyni mistrza", już szykujemy się na kolejne wyzwania!
lightbox
lightbox
Śpiewajmy Ojcu Świętemu

16 października 2017 roku w hali sportowo-widowiskowej Zespołu Szkół Technicznych
im. Marii Skłodowskiej-Curie
odbył się koncert laureatów IX Przeglądu Pieśni i Piosenki Religijnej „Śpiewajmy Ojcu Świętemu”. Duet  „Rozśpiewana Rodzinka”, w składzie Marta Podsiadła (klasa 3e) oraz Michał Podsiadły (klasa 5a) zajął I miejsce w kategorii zespołów rodzinnych. W koncercie finałowym uzdolnione rodzeństwo zaśpiewało „Piosenkę dla Ojca Świętego”.

Laureatom serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

lightbox lightbox lightbox 

lightbox

XXII Ogólnopolski Festiwal Kolęd – Puławy 2017

Tuż przed feriami – 15.01.2017 odbył się koncert laureatów XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd – Puławy 2017.

Podczas koncertu mogliśmy posłuchać naszej koleżanki z klasy 3b – Natalii Kosmowskiej, która kolędą „Oj Maluśki” wyśpiewała pierwszą nagrodę.

Zespół Jedenastki otrzymał wyróżnienie. To duży sukces naszych koleżanek, ponieważ Puławski Festiwal cieszy się ogromną popularnością, a konkurencja była ogromna. Przesłuchania konkursowe trwały 5 dni.

Natalkę i zespół Jedenastki do konkursu przygotowała pani Bożena Krygier.

Gratulujemy!

    

V Festiwal Hymnów Szkolnych

25 i 26 listopada 2016 roku odbył się V Festiwal Hymnów Szkolnych. Na Festiwalu szkołę naszą reprezentował zespół wokalny „Jedenastki” prowadzony przez p. Bożenę Krygier. Zespół w konkursie zaprezentował hymn szkolny i patriotyczną pieśń „Taki kraj”. Dziewczęta wyśpiewały II miejsce. Otrzymały dyplom i piękną statuetkę. Gratulujemy! 

        

XIII Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej i Niepodległościowej "Ojczyste śpiewanie"

Dnia 23.11.2016 r. uczennica klasy III b – Natalia Kosmowska – uczestniczka zespołu wokalnego „Jedenastki” zdobyła I miejsce w Powiatowym XIII Przeglądzie Piosenki Patriotycznej i Niepodległościowej „Ojczyste śpiewanie”, który odbył się jak co roku w Kurowie. Natalka otrzymała dyplom i statuetkę. Do konkursu uczennicę przygotowała p. Bożena Krygier.

    

VIII Przegląd Pieśni i Piosenki Religijnej "Śpiewamy Ojcu Świętemu"

16 października w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika" odbył się koncert laureatów VIII Przeglądu Pieśni i Piosenki Religijnej „Śpiewajmy Ojcu Świętemu” obchodzonego w ramach obchodów XVI Dnia Papieskiego. W koncercie tym zaprezentowała się uczennica klasy II „e” Marta Podsiadła, która zajęła II miejsce w kategorii solistów. W koncercie finałowym Marta zaprezentował piosenkę „Moje miasto Wadowice”. Opiekunem artystycznym Marty była wychowawczyni - pani Anna Polak. W konkursie udział wziął również Michał Podsiadły, z klasy IV „a”, który piosenką „Na drugi brzeg” wyśpiewał wyróżnienie w kategorii solistów. Opiekunem Michała była wychowawczyni – pani Małgorzata Kuś.

Uzdolnionemu rodzeństwu serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

     

Puchar Prezydenta

17 czerwca 2016 roku w sali widowiskowej POK „Dom Chemika” odbył się finał Miejskiej Sceny Amatora „O Puchar Prezydenta Puław”. Organizatorami wydarzenia był Urząd Miasta Puławy oraz Puławski Ośrodek Kultury „Dom Chemika”. W gronie nagrodzonych znaleźli się również uczniowie z naszej szkoły.

 

W kategorii zespołów wokalnych I miejsce wywalczył zespół „Małe jedenastki”, którego opiekunem jest pani Bożena Krygier.

Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy oraz nagrody pieniężne.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!

Witaj Majowa Jutrzenko

Wśród laureatów tegorocznej, XII już edycji Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki, Pieśni i Tańców Narodowych „WITAJ MAJOWA JUTRZENKO!” nie zabrakło artystów z Naszej Szkoły. 

W kategorii soliści Natalia Kosmowska z klasy 2b zdobyła I miejsce (wych. p. Monika Szaruga). 

W kategorii zespoły wokalno-instrumentalne Zespół JEDENASTKA przygotowany przez p. Annę Bieleń został laureatem II miejsca.

 

Skład zespołu:

 

Klasa 5e

1. Małgosia Benicka

2. Kasia Krawczyk

3. Wiktoria Lis

4. Aleksandra Malik

5. Karolina Nocek

6. Wiktoria Tarka

7. Natalia Wenerska

8. Karolina Kostrzewa

 

Klasa 6a

9.  Zosia Bachanek                                                                                                  

10. Anna Jaraszek

11. Oliwia Kubis

12. Dominika Piątek

13. Ola Rutkowska

14. Kamila Rybak

15. Gabrysia Ryszko

16. Wiktoria Sosnowska

17. Natalia Stępień

18. Gabrysia Zając

19. Madzia Kuś

                

Klasa 6c

20. Basia Benicka

21. Paulina Szczypa     

 

Laureaci uczestniczyli w pięknym koncercie a na jego zakończenie zostali nagrodzeni i poczęstowani pysznym tortem.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy !

Sukces Michała

3 maja w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbył się koncert laureatów XII. Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Muzyki, Pieśni i Tańców Narodowych "Witaj Majowa Jutrzenko". W koncercie tym zaprezentował się uczeń klasy III „a” Michał Podsiadły, który zajął II miejsce w kategorii solistów. W koncercie finałowym Michał zaprezentował piosenkę „Dzień dobry biały ptaku”. Opiekunem artystycznym Michała była wychowawczyni - pani Małgorzata Kuś.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

 

    

XXI Ogólnopolski Konkurs Kolęd w Puławach

XXI Ogólnopolski Festiwal Kolęd, Puławy 2016,  zakończył się 31 stycznia 2016 roku Koncertem Laureatów w Domu Chemika. Tegoroczna edycja zaowocowała laureatami z naszej szkoły w trzech kategoriach. W kategorii zespołów instrumentalnych III miejsce zdobył zespół „Jedenastka” ( uczniowie klas 6a,5e i 6c) pracujący pod opieką p. Anny Bieleń. Laureatkami III miejsca w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych zostały dziewczynki z klasy 3c „Małe Jedenastki” przygotowane przez p. Bożenę Krygier.

Wszystkim gratulujemy!

  

    

  

XXI Ogólnopolski Festiwal Kolęd - Puławy 2016

31 stycznia w Puławskim Ośrodku Kultury „Dom Chemika” odbył się koncert finałowy XXI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd - Puławy 2016. W gronie laureatów znalazł się Michał Podsiadły z klasy III „a”, który zdobył III miejsce w kategorii soliści/wokaliści. Uczeń został przygotowany przez wychowawczynię – Małgorzatę Kuś.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 

     

XII Przegląd Poezji, Prozy, Muzyki i Pieśni Niepodległościowej

W „XII Przeglądzie Poezji, Prozy, Muzyki i Pieśni Niepodległościowej”, który odbył się w Domu Chemika,  wzięła udział duża grupa uczniów Naszej Szkoły. Wśród laureatów, którzy 11 listopada 2015r. wystąpili w przepięknym Koncercie Laureatów, znalazł się zespół wokalny „Jedenastki” przygotowany przez p. Annę Bieleń, w składzie:

 

Klasa 5e

1.Małgosia Benicka

2. Jakub Binienda

3.Paweł Ciupa

4. Karolina Kostrzewa

5. Jan Krasucki

6. Kasia Krawczyk

7. Wiktoria Lis

8. Aleksandra Malik

9. Karolina Nocek

10. Krzysztof Stefaniak

11. Wiktoria Tarka

12. Natalia Wenerska

13.Jakub Wojsa

14.Mateusz Zagulski

 

Klasa 6a

15.Zosia Bachanek

16.Anna Jaraszek

17. Oliwia Kubis

18. Dominika Piątek

19. Ola Rutkowska

20. Kamila Rybak

21. Gabrysia Ryszko

22. Wiktoria Sosnowska

23.Natalia Stępień

24. Gabrysia Zając

25. Madzia Kuś

                   

Klasa 6c

26. Basia Benicka

  

 

Zespół wyśpiewał II miejsce i wspaniałą nagrodę. Dnia 17 listopada, dzieci pojechały na wycieczkę do Warszawy, podczas której zwiedziły Zamek Królewski i Warszawską Starówkę.

                                                                                                                                                                          Gratulujemy!

    

Nasi laureaci w XX Festiwalu Kolęd i Pastorałek Puławy 2015

19 – 23 stycznia 2015 roku w Puławskim Domu Chemika odbył się XX Ogólnopolski  Festiwal Kolęd i Pastorałek. To największy ogólnopolski konkurs muzyczny o tej tematyce. W tegorocznej edycji wzięło udział 1596 wykonawców w różnych kategoriach wiekowych,  a przesłuchania trwały aż 5 dni. Wszystkie zostały docenione przez profesjonalne jury.

Na Festiwalu wystąpiły również 4 zespoły z Naszej Szkoły: Zespół klasy Ie przygotowany przez p. Monikę Mocarską, zespół dziewcząt z klasy IIc pracujący pod kierunkiem p. Bożeny Krygier, zespół klasy IVe, którego opiekunem jest p. Wiktor Leonienko oraz zespół „Jedenastka” składający się z uczniów kl.IVe i Va przygotowany przez p. Annę Bieleń.

XX Festiwal Kolęd Puławy 2015 uczniowie naszej szkoły z pewnością będą mile wspominać. Laureatami festiwalowych zmagań zostały dziewczynki z klasy IIc, które w swojej kategorii uzyskały III miejsce oraz zespół „Jedenastka” – zdobywca  wyróżnienia.

Wszystkim gratulujemy! 

 

  

   

Witaj Majowa Jutrzenko

3 maja  w Domu Chemika odbył się koncert laureatów X Puławskiego Turnieju Krasomówstwa Recytacji, Muzyki Pieśni i Tańców Narodowych „WITAJ MAJOWA JUTRZENKO”

Wzięli w nim udział  również uczniowie naszej szkoły, którzy jak co roku przystąpili do przeglądu prezentując swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

W kategorii zespołów wokalnych wyróżnienie otrzymały dziewczyny z klasy I c - opiekun -p. Bożena Krygier.

Wyróżnieni laureaci przeglądu otrzymali nagrody książkowe.

 

  

 

Festiwal Kolęd

19 stycznia 2014 roku  odbył się Koncert Laureatów XIX Wojewódzkiego Festiwalu Kolęd, który był zwieńczeniem czterodniowych zmagań festiwalowych.

Jury wysłuchało blisko 300 prezentacji, w wykonaniu 1432 uczestników z Puław i okolic, ale także z sąsiednich powiatów i województw. Podczas koncertu zaśpiewali najlepsi wykonawcy oraz został ogłoszony werdykt jury. W grupie wiekowej dzieci szkół podstawowych: w kategorii zespołów wokalno-instrumentalnych - II Nagroda przypadła  zespołowi dzieci klasy 3e , której opiekunem jest p. Monika Mocarska (wychowawczyni tej klasy). Serdecznie gratulujemy!

 

      

      

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )