Rada Samorządu Uczniowskiego

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2021/2022

Skład Rady Samorządu Uczniowskiego

w roku szkolnym 2021/2022

 

Przewodnicząca: Amelia Bigoraj (8b)

Zastępca przewodniczącej: Julia Gaweł (8e)

Zarząd: Zofia Stolarek (7f), Aleksander Kępa (8c), Sara Rojek kl. (8e)

 

Przedstawiciele klas w RSU

 

Klasa

Nazwisko i imię

4a

Leonard Junko, Wojciech Oleśkiewicz

4b

Laura Olejarz, Jan Zawierta

4c

Szymon Szkoda, Maja Teper

4d

Daria Cieniuszek, Franciszek Zagraba

4e

Kalina Wieleba, Karolina Wojtaś

5a

Gabriela Glegoła, Alicja Nowakowska, Julia Drążkiewicz, Sonia Pasturczak

5b

Maria Mazurek, Krystian Kosmowski

5c

Krzysztof Kacperczyk, Jakub Plewka

5d

Jakub Rutkowski, Damian Zwarycz

6a

Maja Dike, Franciszek Góra

7a

Zofia Buzała, Weronika Szymańska

7b

Natalia Czerwonka, Julia Wójcik

7c

Tymoteusz Wieczorek, Jan Szarga

7d

Filip Hermanowicz, Lena Sawincew

7e

Kacper Nowak, Antoni Janicki

7f

Zuzanna Olszak, Zofia Stolarek

8a

Zofia Nowak, Patryk Niemiec

8b

Natalia Wróbel, Małgorzata Góra, Amelia Bigoraj, Wiktoria Furdal

8c

Noela Dike, Aleksander Kępa

8d

Amelia Popek, Karolina Osiak

8e

Julia Gaweł, Sara Rojek

Zarząd Rady Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu w naszej szkole przeprowadzono wybory Zarządu Rady Samorządu Uczniowskiego.
Osoby, które chciały decydować o tym, co w naszej szkole mogą robić dzieci i młodzież zgłosiły się do pracy w RSU. Oto ci, którzy swoją pracą chcą wpływać na życie szkoły:

 

Przewodnicząca RSU – Julia Ochal (8d)

Zastępca Przewodniczącej – Katarzyna Kiełbasa (7e)

Skarbnik – Igor Ziembowicz (8b)

Członek RSU – Amelia Bigoraj (7b)

Członek RSU – Natalia Czerwonka (6b)

  

"Jeden za wszystkich - wszyscy za jednego" z takim nastawieniem zdziałamy naprawdę wiele!

 

Jednocześnie  przypominamy, że w skład RSU wchodzą wszyscy wybrani w klasie uczniowie, chcący pracować na rzecz szkoły. Są to:

 

8a – Natalia Klimek, Malwina Wieleba
8b – Igor Ziembowicz, Damian Fryczkowski
8c – Aleksandra Szarga, Wiktoria Lesik
8d – Julia Ochal, Karolina Urbanek
7a – Zuzanna Kleszczyńska, Julia Kozak
7b – Amelia Bigoraj, Michał Sokołowski
7c – Wojciech Wiaderek, Noela Dike
7d – Małgorzata Gembal, Patricia Kowalik
7e – Katarzyna Kiełbasa, Roxana Samcik
6a –  Zofia Buzała, Weronika Szymanek
6b – Natalia Czerwonka, Marta Janiszek, Julia Wójcik, Kamil Gałązka
6c – Tymoteusz Wieczorek, Jan Szarga
6d – Lena Sawincew, Maciej Banaszek
6e – Zuzanna Bartosiak
6f – Jagoda Gil, Aniela Adach
5a – Alan Niemczuk
4a – Antoni Cichocki, Michalina Wawer
4b – Maja Cwajda, Wojciech Tokarczyk
4c – Aleksandra Wenerska, Krzysztof Kacperczyk
4d – Maja Badeńska, Dominik Malicki

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )