Zastępstwa

Zastępstwa w dniu 20 września 2021 r. (poniedziałek)

 

Hanna Bilotserkovets

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

4 a - technika, 303

I. Rzepkowska

za nieobecny oddział

2

5 b - technika, 303

E. Przygoda-Łuka

za nieobecny oddział

3

4 e - technika, 303

E. Rutkowska

za nieobecny oddział

4

4 c - technika, 303

I. Sumorek

za nieobecny oddział

 

Iwona Chmielewska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

5 c - j.polski, 308

K. Tyburcy-Szlendak

za nieobecny oddział

6

8 e - j.polski, 308

K. Kitka

za nieobecny oddział

 

Barbara Grontkowska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

6

5 a - j.polski, 315

A. Ląd

za nieobecny oddział

 

Sylwia Karpińska

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

5

2 b - szachy, 116

A. Polak

 

 

Wojciech Kostecki

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

7 d - historia, 309

M. Kika

za nieobecny oddział

 

Małgorzata Kuś

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

1

8 a - z.kszt.kreat, 319

S. Jasek

za nieobecny oddział

2

8 b - z.kszt.kreat, 319

J. Sadurska

za nieobecny oddział

3

8 c - biologia, 319

S. Górecka

za nieobecny oddział

4

4 b - przyroda, 201

E. Jurkowska

za nieobecny oddział

5

4 e - zaj.wych, 313

M. Mocarska

 

6

4 d - przyroda, 215

E. Rutkowska

 

 

Monika Kuś

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

3

8 e - fizyka, 301

A. Kantorska

za nieobecny oddział

4

8 c - fizyka, 302

J. Sadurska

za nieobecny oddział

5

8 d - fizyka, 319

A. Żabicka

za nieobecny oddział

6

8 a - fizyka, 319

I. Sumorek

za nieobecny oddział

 

Joanna Tarka

lekcja

opis

zastępca

uwagi  

2

5 c - matematyka, 214

M. Kika

za nieobecny oddział

3

6 a - matematyka, 214

D. Leonienko

za nieobecny oddział

5

8 e - matematyka, 214

E. Jurkowska

za nieobecny oddział

 

Klasy 7a, 7b i 7c na pokazach fizycznych w Lublinie pod opieką p. Moniki Kuś, p. J. Tarki i p. I. Wrótniak-Terleckiej. 

Klasa 8c od 12:30 wychodzi na Lubelski Festiwal Nauki pod opieką p. B. Grontkowskiej

 

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )