Opłaty za obiady - Maj 2021 r. dla uczniów klas 1-3

Ilość dni obiadowych  – 15

Opłata za obiady dla dzieci, które uczęszczały na obiady w marcu – 33,30 zł

Dla pozostałych – 55,50 zł

Opłata za obiad dla pracowników 15 x 8 zł = 120 zł (po odliczeniu nadpłaty za marzec 88zł)

Wszelkich informacji o indywidualnych nadpłatach i należnościach za obiady udziela kierownik stołówki. Proszę dzwonić pod numer tel. (81) 458 66 04, najlepiej jeszcze przed dokonaniem wpłaty.

Przypominamy, że opłaty za obiady należy dokonać wyłącznie przelewem najpóźniej do czwartku 6 maja br. (decyduje termin wpływu na konto szkoły). W przypadku wpływu na konto szkoły po tym dniu, obiady będą naliczane i wydawane dopiero od wtorku 11 maja  br., w zależności od potwierdzenia, że kwota wpłynęła na konto szkoły.

W przypadku rezygnacji z obiadów prosimy o kontakt nie później niż do 10 maja br. do godz. 830

Brak opłaty nie jest jednoznaczny z rezygnacją z obiadów.

Obiady będą wydawane wyłącznie na terenie jadalni i nie można ich pobierać w menażki.

Jadłospis dla oddziałów przedszkolnych w okresie 4 - 7 maja 2021 r.

Jadłospis dla klas 1-3 w okresie 4-7 maja 2021 r.

Wytłuszczonym drukiem podano w jadłospisach numery alergenów, które występują w potrawach (1 – zboża zawierające gluten, 2 – skorupiaki i produkty pochodne, 3 – jaja  i produkty pochodne, 4 – ryby i produkty pochodne, 5 – orzeszki ziemne, 6 – soja i produkty pochodne, 7 – mleko i produkty pochodne, 8 – orzechy, 9 – seler i produkty pochodne, 10 – gorczyca i produkty pochodne, 11 – nasiona sezamu i produkty pochodne, 12 – dwutlenek siarki, 13 – łubin, 14 – mięczaki).

Jadłospis może ulec zmianom z przyczyn od nas niezależnych

Opłata przelewem za obiady

• Przelewu należy dokonać najpóźniej w przedostatnim dniu roboczym miesiąca poprzedzającego spożywanie obiadu;
  • W szczegółach operacji przelewu należy umieścić: imię i nazwisko dziecka, oznaczenie oddziału (np. 4a) oraz miesiąc, za który dokonywana jest opłata;
  • Karty obiadowe zostaną dostarczone uczniom;
  • W przypadku zgłoszonych rezygnacji z obiadu (tzw. odpisów obiadowych), przed dokonaniem przelewu – konieczny jest kontakt z kierownikiem stołówki (81) 458 66 04

Numer konta do dokonania przelewu:

Getin Noble Bank S.A. – 79 1560 1195 2311 0971 2319 0001