OBIADY LISTOPAD 2021

Koszt jednego obiadu – 4,30 zł

Opłata za listopad  – 81,70 zł

Opata dla nauczycieli 19 x 8,60 zł = 163,40 zł

Przypominamy, że opłaty za obiady należy dokonać wyłącznie przelewem najpóźniej do piątku 29 października br. (decyduje termin wpływu na konto szkoły). W przypadku wpływu na konto szkoły po tym dniu, obiady będą naliczane i wydawane dopiero od środy 3 listopada br., w zależności od potwierdzenia, że kwota wpłynęła na konto szkoły. W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Rodzice, którzy robili odpisy w październiku, mogą sobie odliczyć od ceny obiadów te dni, które zgłaszali. W razie wątpliwości, proszę dzwonić do kierownika stołówki  - tel. (81) 458 66 04

Obiady będą wydawane wyłącznie na terenie jadalni i nie można ich pobierać w menażki.

Prosimy o terminowe wpłaty.

Jadłospis dla zerówek 25 - 29 października 2021 r.

Jadłospis dla uczniów klas 1-8 25 - 29 października 2021 r.

OZNACZENIA ALERGENÓW:

1 – zboża zawierające gluten; 2 – skorupiaki i produkty pochodne; 3 – jaja i produkty pochodne; 4 – ryby i produkty pochodne; 5 – orzeszki ziemne; 6 – soja i produkty pochodne; 7 – mleko i produkty pochodne; 8 – orzechy; 9 – seler i produkty pochodne; 10 – gorczyca i produkty pochodne; 11 – nasiona sezamu i produkty pochodne; 12 – dwutlenek siarki; 13 – łubin; 14 - mięczaki.

Informacja w sprawie płatności za wyżywienie w zerówce

Uprzejmie informujemy, że płatności za wyżywienie w oddziałach zerowych będą dokonywane z dołu czyli dopiero po zakończonym miesiącu do 10-go dnia miesiąca następnego. Informację z kwotą jaką Państwo macie zapłacić otrzymacie poprzez e-dziennik od swoich wychowawców do 5-go dnia po zakończonym miesiącu żywienia.

Przykładowo za wrzesień – informację otrzymacie Państwo do 5 października, a płatność powinna być dokonana do 10 października (w tym roku wyjątkowo do 11 października, ponieważ 10 wypada w dzień wolny więc płacimy w najbliższym dniu roboczym).

Za październik – informacja do 5 listopada, płatność do 10 listopada, itd.

Opłata przelewem za obiady

• Przelewu należy dokonać najpóźniej w przedostatnim dniu roboczym miesiąca poprzedzającego spożywanie obiadu;
  • W szczegółach operacji przelewu należy umieścić: imię i nazwisko dziecka, oznaczenie oddziału (np. 4a);
  • Karty obiadowe zostaną dostarczone uczniom;
  • W przypadku zgłoszonych rezygnacji z obiadu (tzw. odpisów obiadowych), przed dokonaniem przelewu – konieczny jest kontakt z kierownikiem stołówki (81) 458 66 04

Numer konta do dokonania przelewu:

Getin Noble Bank S.A. – 79 1560 1195 2311 0971 2319 0001