Osiągnięcia sportowe

XXIII Wiosenne Mistrzostwa Miasta Łuków w Pływaniu

Setki pływaków wzięło udział w XXIII Wiosennych Mistrzostwach Miasta Łuków w Pływaniu pamięci Andrzeja Rogalińskiego. Najlepszym zawodnikom i drużynom wręczono łącznie 124 medale. W klasyfikacji medalowej zwyciężyła drużyna AZS AWF Biała Podlaska, która łącznie uzbierała 19 krążków (a w tym aż 10 złotych). Drugie miejsce zajęli pływacy z Nerwala Międzyrzec Podlaski, którzy uzbierali 26 medali, a złotych wypływali dziewięć. Miejsce na podium uzupełniła ekipa Olimpii Lublin.

Bardzo dobre 4 miejsce w klasyfikacji łącznej na 12 zespołów zdobyli uczniowie naszej szkoły. 9 osobowa ekipa zdobyła 13 medali, 6 złotych 4 srebrne i 3 brązowe krążki.

Zuzanna Gawełko rocznik 2006 zwyciężyła na 3 dystansach 100 m stylem motylkowym, 100 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym.

Igor Ciurkowski rocznik 2008 zwyciężył na 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem zmiennym.

Szymon Lassak rocznik 2008 srebrny medalista na 50 m stylem grzbietowym, 50 m stylem dowolnym, 100 m stylem zmiennym.

Tymoteusz Bielawski rocznik 2006 srebrny medalista na 100 m stylem zmiennym, brązowy medalista na 100 m stylem grzbietowym i 100 m stylem dowolnym.

Natalia Czerwonka rocznik 2008 brązowa medalistka na 100 m stylem zmiennym.

Nasi medaliści uczęszczają na zajęcia w UKS "TRÓJKA" Puławy pod okiem trenerów Tomasza Bielawskiego, Wojciecha Białka i Sylwestra Uzdowskiego.

Wszystkie wyniki --> kliknij

Gratulujemy zawodnikom i trenerom

Wojewódzki Turniej w Szachach o Puchar Kuratora Oświaty

21.03.2018 r. w Tomaszowie Lubelskim odbył się Wojewódzki Turniej w Szachach o Puchar Kuratora Oświaty. Naszą szkołę reprezentowali: Michał Mazurak 5a, Damian Hałas 4a, Paweł Rodzoś 4e, Hubert Nakonieczny 4e, Wojciech Rafa 4e, Natalia Mazurak 3b, Szymon Tyński 3b, Ksawery Pochwatka 3c i Filip Włodarczyk 3f.  W turnieju brało udział ponad 300 zawodników z całego województwa lubelskiego.  Dzieci były podzielone na dwie grupy kl. I-III i kl. IV-VI  oddzielnie dziewczynki i chłopcy. Najwyższą lokatę - VI miejsce zajęła Natalia Mazurak. Pozostałe wyniki naszych uczniów są również wysokie i dobrze prognozują na kolejne lata. Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników oraz opiekunów – p. Agaty Kantorskiej i p. Katarzyny Szczypy-Kowalik.

Środa pływacka II runda 2018 r.

14 marca 2018 r. odbyły się kolejne zawody w ramach Puławskiej Środy Pływackiej. Oto najlepsze osiągnięcia naszych uczniów.

Dziewczęta - 100 m stylem dowolnym

Magda Jarosińska - 5 miejsce

Wszystkie wyniki II rundy --> kliknij

Kolejna runda Puławskiej Środy Pływackiej

W środę 24 stycznia 2018 r. rozegrano wyścigi w ramach Puławskiej Środy Pływackiej. Ponownie nasi uczniowie odnieśli sukcesy:

Dziewczęta - 50 m stylem dowolnym

Natalia Czerwonka - 3 miejsce

Marta Podsiadły - 4 miejsce

Chłopcy - 50 m stylem dowolnym

Szymon Lassak - 1 miejsce

Kacper Kurek - 2 miejsce

Leon Kuflewski - 4 miejsce

Dziewczęta - 100 m stylem klasycznym

Magda Jarosińska - 1 miejsce

Weronika Musiatowicz - 2 miejsce

Aleksandra Woszczek - 3 miejsce

Chłopcy - 100 m stylem klasycznym

Igor Ciurkowski - 1 miejsce

Dziewczęta - 100 m stylem zmiennym

Zuzanna Gawełko - 3 miejsce

Chłopcy - 100 m stylem zmiennym

Tymoteusz Bielawski - 1 miejsce

Wszystkie wyniki --> Kliknij

Wyniki V rundy Puławskiej Środy Pływackiej

W grudniu odbyły się kolejne zawody z cyklu środy pływackie. Nasi uczniowie nie zawiedli oto najlepsi:

Klasy 3 - Szymon Lassak, Kacper Kurek, Olszański Maciej, Podsiadło Marta, Natalia Czerwonka.

Klasy 4 - Jarosinska Magda, Igor Ciurkowski.

Klasy 5 - Zuzanna Gawelko, Tymoteusz Bielawski.

Uczniowie klas trzecich dzięki bardzo dobrej postawie prowadzą w punktacji drużynowej wszystkich szkół podstawowych w Puławach.

Szczegółowe wyniki w załącznikach

Wyniki V rundy