Harmonogram wydawania obiadów

3a, 3b

3e

Program nauki pływania

W poniższym linku harmonogram zajęć na basenie w ramach Programu nauki pływania dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 z naszej szkoły i z innych szkół oraz zajęcia UKS "Trójka" od 4 maja 2021 r. (wtorek).

Harmonogram zajęć na basenie

NASZE DZIECI POTRZEBUJĄ ZROZUMIENIA

"Uczniowie klas 4-8 po raz ostatni byli w szkole 6 listopada 2020 r. Od tego czasu realizują obowiązek nauki uczestnicząc w lekcjach on-line. Nie jest tajemnicą, że rodzice, nauczyciele i sami uczniowie zgłaszają coraz więcej problemów wynikających z izolacji i braku kontaktów rówieśniczych. Musimy pamiętać, że dzieci nie widziały się ze sobą przez kilka miesięcy. To trochę tak jak powrót kobiety po urlopie wychowawczym do pracy. Niby się było w kontakcie z koleżankami z pracy, ale przecież wiele się zmieniło. Tu i ówdzie przybyło kilogramów (u dzieci dojrzewanie), późno się chodzi spać i wcześnie wstaje (zdalne nauczanie), nerwy i stres związany z nową sytuacją (pandemia), presja środowiska (wyniki w nauce) i poczucie, że się wypadło z bezpiecznego i znanego rytmu funkcjonowania (szkoła). Są oczywiście dzieci, dla których nauka zdalna okazała się sprzyjająca i pozwoliła na uzyskanie lepszych wyników w nauce, i bardzo dobrze, ale niestety powrót wszystkich do szkół będzie się wiązał również z trudnościami dla tych uczniów. Szkoła jest miejscem nawiązywania relacji rówieśniczych, uczenia się funkcjonowania w grupie. Jest też źródłem wielu konfliktów...."

dalsza część tekstu p. Ilony Wrótniak-Terleckiej - kliknij

OPATRUNEK NA RATUNEK - pomagamy najuboższym mieszkańcom Afryki

P O M A G A M Y

Pomimo trudnego czasu na całym świecie, my nie przestajemy pomagać!

Już od wielu lat aktywnie włączamy się

w akcje organizowane przez

Fundację Redemptoris Missio

która pomaga najbiedniejszym mieszkańcom Afryki.

W surowych warunkach życia nietrudno o rany i oparzenia.

Na liczne urazy narażone są zwłaszcza pracujące już od najmłodszych lat dzieci.

Skaleczenia, otarcia, czy oparzenia, to pamiątki po każdym dniu ciężkiej pracy.

W tropiku plagą są także ugryzienia i ukłucia owadów.

Najbiedniejsi z pacjentów trafiają do przychodni i szpitali misyjnych. Niestety, tam często brakuje nawet podstawowych opatrunków.

Wspólnie możemy to zmienić!

W dniach 26 kwietnia – 7 maja w naszej szkole będzie trwała akcja OPATRUNEK NA RATUNEK. W tym czasie każdego dnia, do każdej klasy uczącej się w szkole wejdzie nauczyciel i zbierze od uczniów przyniesione dary.
Zbieramy wszystko, co nadaje się do opatrywania ran. To rzeczy, które w misyjnych szpitalach są na wagę złota:
• gazy jałowe i niejałowe
• kompresy jałowe i niejałowe
• plastry na rolkach
• opaski dziane i elastyczne

• bandaże

• rękawice jednorazowe i chirurgiczne (różne rozmiary).

Sprawmy, aby życie dzieci w afrykańskim buszu nie było bolesne, a zabawy sprawiały wiele radości.

Z góry dziękujemy wszystkim za dobroć serca, wrażliwość i zaangażowanie.

Rada Samorządu Uczniowskiego

Zdalne nauczanie klas 4-8

Plan zajęć zdalnych dla uczniów klas 4-8 w tym na platformie Teams

Wypożyczanie i zwrot książek do biblioteki

Informujemy, że uczniowie klas 4-8 mogą wypożyczać i zwracać książki do biblioteki szkolnej przy wejściu do szkoły przez patio (od strony boisk szkolnych) od poniedziałku do piątku w godz. 1530 - 1630.

Dyżur wakacyjny - oddziały przedszkolne

Informacje ogólne

W okresie lipiec-sierpień 2021 r. miejskie przedszkola oraz oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych w Puławach będą pełniły dyżur wakacyjny według załączonego poniżej harmonogramu.

Harmonogram dyżurów

Zgodnie z § 12 ust. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 lutego 2019 r. w sprawie szczegółowej organizacji publicznych szkół i publicznych przedszkoli (Dz. U. z 2019 r. poz. 502 ze zm.) przedszkole jako placówka nieferyjna funkcjonuje przez cały rok, z wyjątkiem przerw ustalonych przez organ prowadzący na wniosek dyrektora i rady rodziców. Przerwy w działalności przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach w okresie wakacyjnym związane są z prowadzonymi pracami remontowo-modernizacyjnymi oraz prawem nauczycieli do urlopu wypoczynkowego.

Z dyżurów wakacyjnych mogą skorzystać wyłącznie dzieci uczęszczające w roku szkolnym 2020/2021 do przedszkoli/oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Puławy.

Zapisy na dyżur wakacyjny prowadzone są do poszczególnych placówek na miesiąc lipiec lub sierpień w formie papierowej. Uzupełniony i podpisany formularz zgłoszenia dziecka na dyżur należy złożyć w terminie do 31 maja 2021 r. w przedszkolu/szkole, do którego dziecko ma uczęszczać. Druk zgłoszenia można pobrać w sekretariacie oraz w poniższym linku.

Zgłoszenie na dyżur wakacyjny do SP11

Zasady bezpieczeństwa w SP11

W poniższych linkach Regulamin funkcjonowania szkoły w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 obowiązujący od 1 września 2020 r. do odwołania oraz procedury stosowane na basenie, bibliotece i stołówce szkolnej.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się.

REGULAMIN COVID-19

PROCEDURA – BASEN

PROCEDURA – BIBLIOTEKA

PROCEDURA – STOŁÓWKA

W razie wątpliwości i pytań prosimy je kierować na adres e-mail: sp11@um.pulawy.pl

Ubezpieczenie NNW dla uczniów

Poniżej informacje dotyczące dobrowolnego ubezpieczenia dla uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków z oferty firmy COMPENSA wybranej przez Radę Rodziców. Telefon kontaktowy do ubezpieczyciela 607 507 508.

Zakres ubezpieczenia

Ogólne warunki ubezpieczenia

Postępowanie w przypadku wystąpienia szkody

E - DZIENNIK