Rezerwowane książki

Zarezerwowane w bibliotece szkolnej książki rodzice uczniów klas 5-8 mogą odbierać codziennie (oprócz sobót i niedziel) w godz. 13.30 - 14.00 przy drzwiach od strony patio.

W dniu 27-28 października br. również od 15:30 - 16:00

Jolanta Żmudzka

Uwaga konkursy!

Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych.

Z tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursach.

regulamin                                                                 regulamin

Zbiórka karmy dla schroniska

My również się przyłączyliśmy do tej akcji

Konkursy kuratoryjne 2020/2021- informacje
Informujemy, że wszystkie informacje dotyczące tegorocznych konkursów kuratoryjnych znajdują się na stronie Lubelskiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod adresem https://www.lscdn.pl/pl/konkursy/konkursy-przedmiotowe.
Znaleźć tam można wzór zgody, programy merytoryczne, regulamin konkursów oraz odnośnik do banku zadań konkursowych z zeszłych lat.
24 edycja Jesiennego Konkursu Recytatorskiego

Zapraszamy serdecznie uczniów szkół podstawowych, szkół średnich, studentów i wszystkich dorosłych miłośników recytacji do udziału w 24 edycji Jesiennego Konkursu Recytatorskiego.

Tegoroczny temat Jesiennego Konkursu RecytatorskiegoEgzamin z życia odsyła nas do wartości takich jak odwaga cywilna, szacunek i dbanie o siebie nawzajem. Wobec zagrożeń i problemów, z jakimi musimy się mierzyć na co dzień, istotne staje się pytanie o odpowiedzialność, nie tylko w relacjach międzyludzkich, ale także w zetknięciu z przyrodą, ożywiona i nieożywioną.

Informujemy, że eliminacje dla powiatu puławskiego odbędą się 16 listopada. Podpisane i wypełnione karty zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: katarzyna.grudzien@domchemika.pl do 9 listopada.

Wojewódzkie przesłuchania recytatorów odbędą się w dniach 24-25 listopada w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie.

Dni Kreatywności - konkurs

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

W dniach 19-30 października 2020 r. w naszej szkole będą obchodzone Dni Kreatywności. To szansa dla wszystkich, którzy chcą się podzielić swoją pasją. Pragniemy zachęcić do udziału w pokazie talentów. Jeśli uważasz, że robisz coś, co sprawia Ci radość lub dajesz tym radość innym, pochwal się.

Nagraj film (max. 4 min. video poziomo), w którym zaprezentujesz swój talent (np. grę na instrumencie, popisy sportowe, rękodzieło, piosenkę, recytację, żonglowanie, jazdę na deskorolce, rysowanie itp.) i wyślij na adres e-mail sp11.konkursy@wp.pl lub przynieś do pok. 314, II p.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2020 r.

W filmiku:

- przedstaw się;

- powiedz, do której klasy chodzisz;

- krótko opowiedz o swojej pasji (co to jest, od kiedy się tym zajmujesz, jakie masz osiągnięcia, o czym marzysz);

- zaprezentuj swoją pasję;

Zaprezentowane filmy zostaną umieszczone na szkolnym kanale YouTube. Kto wie, może dzięki temu zostaniesz odkryty i staniesz się sławny

Zgoda na wykorzystanie wizerunku

Dla wszystkich uczestników konkursu przewidujemy nagrody.

Jeśli zdecydujesz się na nagranie filmu, zgłoś się po zgodę na publikację, którą musi podpisać Twój opiekun prawny. Skontaktuj się z p. Iloną Wrótniak-Terlecką pok. 314 lub p. Iwoną Chmielewską.

Z niecierpliwością czekamy na nagrania, a rodziców i nauczycieli prosimy o wsparcie i pomoc, szczególnie dzieciom z klas młodszych, podczas przygotowywania filmów.

Organizatorzy p. Iwona Chmielewska nauczyciel j. polskiego i p. Ilona Wrótniak-Terlecka pedagog szkolny.

Zasady bezpieczeństwa w SP11 od 1 września 2020 r.

W poniższych linkach Regulamin funkcjonowania szkoły w okresie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 obowiązujący od 1 września 2020 r. oraz procedury stosowane na basenie, bibliotece i stołówce szkolnej.

Prosimy o wnikliwe zapoznanie się.

REGULAMIN COVID-19

PROCEDURA – BASEN

PROCEDURA – BIBLIOTEKA

PROCEDURA – STOŁÓWKA

W razie wątpliwości i pytań prosimy je kierować na adres e-mail: sp11@um.pulawy.pl

Ubezpieczenie NNW dla uczniów

Poniżej informacje dotyczące dobrowolnego ubezpieczenia dla uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków z oferty firmy COMPENSA wybranej przez Radę Rodziców. Telefon kontaktowy do ubezpieczyciela 607 507 508.

Zakres ubezpieczenia

Ogólne warunki ubezpieczenia

Postępowanie w przypadku wystąpienia szkody

E - DZIENNIK