Dzieciaki do rakiet

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Dzieciaki do rakiet” promującej aktywność fizyczną. Filmik konkursowy nakręciła klasa 5b wraz z wychowawczynią p. Agatą Kantorską. Zwycięskich 60 szkół otrzyma profesjonalny sprzęt do tenisa ziemnego wraz ze szkoleniami kadry. Głosowanie rozpocznie się 14.11.2019 r., a zakończy 30.11.2019 r.

Głosowanie jest darmowe i można oddawać jeden głos każdego dnia z jednego adresu e-mail.

Link do głosowania: https://www.dzieciakidorakiet.pl/zgloszenia/272/szkola-podstawowa-nr-11

Prosimy o głosowanie i promowanie akcji wśród rodziny i przyjaciół. Pamiętajmy, że walczymy o dobro naszych dzieci.

Jacek Rudnik

Szanowni Państwo,

Jeszcze dziś na stronie http://knmii.umcs.pl/okole.html pojawi się informacja dotycząca najbliższych zajęć z koła olimpijskiego, włącznie z zadaniami. Przede wszystkim będziemy kończyć zadania z ostatnich zajęć.
Będziemy działać według harmonogramu:
przerwa 15 minut

Math Monster:

Klasa 4: dr hab. Monika Budzyńska s.2
Klasa 5 (A-O): dr Eliza Jackowska-Boryc s.1
Klasa 5 (P-Ż): dr Anna Pyzara s. F3
Klasa 6 (A-Ł): dr Beata Bylina s. F2
Klasa 6 (M-Z): dr Anna Bednarska s. F1

Mega Math Monster:

Klasa 7 (A-M): mgr Katarzyna Charytanowicz Aula Fizyki
Klasa 7 (N-Z): dr Małgorzata Cudna s. F4
Klasa 8 (A-J): dr Małgorzata Cudna s. F4
Klasa 8 (K-Z): dr Magdalena Skrzypiec s. F6

Osoby, które były nieobecne na spotkaniu inauguracyjnym proszę, aby kierowały się do wyznaczonych sal. Litery widniejące przy klasach
oznaczają pierwszą literę nazwiska ucznia uczęszczającego na zajęcia.

Jeżeli ktoś z Państwa zarejestrował ucznia w zeszłym tygodniu nie musi go rejestrować ponownie. W najbliższym czasie uruchomimy rejestrację przez stronę internetową.

Proszę o przekazanie tej informacji uczniom biorącym udział w projekcie.

Pozdrawiam,
dr Eliza Jackowska-Boryc

Jadłospis 12 - 15 LISTOPADA 2019 r.

opis dokumentutypdata

pdf12-11-2019[ Pobierz ]
224 kB
UCZNIOWIE JEDENASTKI UCZĄ SIĘ MATEMATYKI NA UMCS-IE!

Informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 11 od października 2019 r. rozpoczęła współpracę z Wydziałem Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zdolni uczniowie z naszej szkoły, którzy są szczególnie zainteresowani dodatkowymi zajęciami z matematyki mają możliwość uczestniczenia w  nieodpłatnym projekcie dydaktycznym, składającym się  z:

1. Lubelskiej Młodzieżowej Ligi  Zadaniowej
  2. Koła Olimpijskiego dla uczniów z klas 4-8 szkół podstawowych.

Koło Olimpijskie będzie odbywało się w wybrane soboty, w godzinach 10:30-12.30 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie.

Koło będzie się odbywało w dwóch grupach:

• I grupa: Math Monster, grupa przeznaczona dla uczniów z klas 4, 5, 6 SP;
  • II grupa: Mega Math Monster, grupa przeznaczona dla uczniów z klas 7, 8 SP.

Serdecznie zapraszamy na oficjalne rozpoczęcie zajęć Koła Olimpijskiego, które odbędzie się 09.11.2019 o godzinie 10:20 w Auli Matematyki na Wydziale Matematyki Fizyki i Informatyki UMCS w Lublinie. Natomiast w godzinach 11:00-13:00 odbędą się pierwsze spotkanie Koła Olimpijskiego dla uczniów szkoły podstawowej.

Więcej informacji znajduje się w dziale PROJEKTY.

koordynator projektu:
Beata Kryczka-Tarka oraz nauczyciele matematyki

TWOJA MIKOŁAJOWA PACZKA DLA ZWIERZACZKA

Z okazji Mikołajek w naszej szkole odbędzie się zbiórka karmy i różnych rzeczy dla zwierząt. Wszystkie darowizny zostaną przekazane do schroniska w Puławach i Bronicach. Społeczność szkolną, której nieobojętny jest los zwierząt ze schroniska bardzo prosimy o przyłączenie się do akcji charytatywnej. Zbiórka potrwa do 2 grudnia 2019 r. (poniedziałek).

ZBIERAMY !!!

• sucha karma oraz mokra typu „Hypoallergenic”, ,,Hepatic” oraz „Gastro Intenstinal” ;
  • mokra karma dla szczeniaków oraz młodych kociaków firmy Winston, Rafi, Pedigree i inne, na których widnieje napis JUNIOR;
  • wszelkiego rodzaju odżywki, witaminy w tabletkach dla psów czy kotów;
  • ryż w paczkach;
  • makaron dla psów;
  • koce, ręczniki, małe wycieraczki;
  • zabawki dla psów i kotów;
  • smycze, obroże, miskił
  • środki czystości dla zwierząt.

Pamiętajcie - rozsądniejszym wyborem będzie zakup jednej paczki suchej karmy dobrej jakości niż zakup pięciu paczek karmy jakości marketowej.

Karmę i potrzebne rzeczy można przynosić do sali 208

Wszelkie pytania proszę kierować do organizatorów

Sylwia Karpińska
Anetta Grzęda
Elżbieta Gonet

Konkurs Pix Programming Challenge

Zapraszam do udziału w międzynarodowym konkursie z zakresu programowania.

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii.

Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowego, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.

Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która jest uczniem/uczennicą szkoły podstawowej oraz średniej.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej pixchallenge.org.

Chęć wzięcia udziału w konkursie prosimy zgłaszać do p. Marcina Słomki.

E - DZIENNIK

MEDIA