-------------------------------------------------

Kończy się rok szkolny pełen niespodzianek, inny niż wszystkie, bez tradycyjnego zakończenia.

Życzymy Wam, żeby żadne wirusy nie pokrzyżowały Waszych wakacyjnych planów i abyśmy spotkali się we wrześniu.

i... pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa podczas wakacji

fot. z profilu FB Szkoły Podstawowej w Korzybiu. Świetnie to zrobili

----------------------------------------------------------------------

Kto jeszcze nie zdążył zwrócić podręczników lub książek wypożyczonych z biblioteki będzie mógł to zrobić w okresie wakacji w wejściu głównym do szkoły.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia podręcznika należy zgłosić ten fakt wysyłając informację na adres biblioteka@edu.sp11.pulawy.pl i po uzyskaniu informacji zwrotnej od nauczyciela bibliotekarza wpłacić wskazaną kwotę na rachunek bankowy szkoły, który w tej informacji będzie się znajdował.

W przypadku zagubienia lub zniszczenia innej książki należy ją odkupić i zwrócić do biblioteki.

------------------------------------------------

E - DZIENNIK