Zarząd Rady Samorządu Uczniowskiego

24 września w naszej szkole przeprowadzono wybory Zarządu Rady Samorządu Uczniowskiego.
Osoby, które chciały decydować o tym, co w naszej szkole może robić młodzież, co robić, by do szkoły wszyscy przychodzili chętnie - przygotowały plakaty wyborcze ze swoim programem. W głosowaniu wzięli udział uczniowie klas 4-8. To oni, po zapoznanu się z programami wyborczymi kandydatów, dokonali wyboru zarządu. Oto ci, którzy swoją pracą chcą wpływać na pracę szkoły:

Przewodniczący RSU - Szymon Paciejewski, klasa 8c

Zastępca Przewodniczącego - Lena Berezińska, klasa 6e

Skarbnik - Igor Ziembowicz, klasa 7b

Członkowie - Krzysztof Wilk, klasa 8b i Filip Włodarczyk, klasa 5f

Wszystkim, którzy przygotowali swoje programy wyborcze - dziękujemy, tym, którzy zdobyli zaufanie społeczności szkolnej - gratulujemy. Czekamy teraz na Wasze działania!

Jednocześnie  przypominamy, że w skład RSU wchodzą wszyscy wybrani w klasie uczniowie oraz przewodniczący oraz zastępcy klasowi.

Konkurs Pix Programming Challenge

Zapraszam do udziału w międzynarodowym konkursie z zakresu programowania.

Pix Programming Challenge to międzynarodowy konkurs programistyczny dla dzieci i młodzieży. Jest on w pełni przeprowadzony za pośrednictwem aplikacji PixBlocks. Konkurs jest organizowany w 5 krajach europejskich, Indiach oraz Nigerii.

Zarówno udział w konkursie jak i aplikacja są całkowicie bezpłatne!

Uczestnicy konkursu muszą rozwiązać zadania z zakresu programowania. Zadania dostosowane są do różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to zadania z zakresu programowania blokowego, a dla starszych uczestników konkursu – zadania z zakresu programowania tekstowego w języku Python.

Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która jest uczniem/uczennicą szkoły podstawowej oraz średniej.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej pixchallenge.org.

Chęć wzięcia udziału w konkursie prosimy zgłaszać do p. Marcina Słomki.

Jadłospis 14 - 18 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

opis dokumentutypdata

pdf14-10-2019[ Pobierz ]