Aktualności - rok szkolny 2018/2019

Jadłospis na 19 - 23 listopada 2018 r. -- > kliknij

Jeśli jadłospis nie otwiera się na aktualny tydzień należy wyczyścić historię w przeglądarce.

Zabawa andrzejkowa

W dniach 21 i 22 listopada (środa, czwartek), w godzinach 16.00 - 19.00, w naszej szkole odbedzie się zabawa andrzejkowa dla klas IV-VIII oraz gimnazjum.

21 listopada - klasy IV - VI

22 listopada - klasy VII - VIII oraz gimnazjum

Przydział sal - kliknij.

Klasy młodsze oraz zerówki organizują Andrzejki we własnym zakresie.

NAUCZYCIEL NA MEDAL

Miło nam poinformować, że Pani Agata Kantorska, nauczycielka naszej szkoły i wychowawczyni klasy 4b została nominowana przez rodziców i uczniów do tytułu "Nauczyciela na Medal".

Szczegóły plebiscytu na stronie Kuriera Lubelskiego

Głosowanie, do czego gorąco zachęcamy i trzymamy kciuki za sukces, pod linkiem Agata Kantorska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze i korekcyjno-kompensacyjne

Harmonogram zajęć dydaktyczno-wyrównawczych i korekcyjno-kompensacyjnych, które rozpoczynają się od 22 października br. w zakładce

Konsultacje i zajęcia pozalekcyjne dla uczniów

Gra edukacyjna o segregacji odpadów w Puławach

Miasto Puławy od wielu lat prowadzi kampanię edukacyjną w zakresie prawidłowego postępowania z odpadami komunalnymi skierowaną do wszystkich grup wiekowych mieszkańców Puław. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zakupiono licencję do gry edukacyjnej, która uczy sposobu segregowania, obowiązującego w Puławach.

Zapraszamy najmłodsze dzieci do skorzystania z gry edukacyjnej. Bohaterami gry dla dzieci, uczącej segregacji jest Miś Bu oraz mały Franek, który mieszka w bloku i mieszkająca w domu jednorodzinnym Agatka.

By zagrać wystarczy kliknąć poniższy obrazek.

Ubezpieczenie uczniów 2018/2019

Zarząd Rady Rodziców dokonał wyboru ubezpieczenia uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków na rok szkolny 2018/2019 w InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group.

W poniższym linku można zapoznać się ze szczegółami oferty ubezpieczyciela.

Zakres ubezpieczenia - Procedura wypłaty odszkodowania - Ogólne warunki ubezpieczenia

Informacja o Programie "Dobry Start"

Uczymy programować

Realizujemy Projekt ERASMUS+ AKCJA KA 1