RADA RODZICÓW

Wiceprzewodniczący II: Grzegorz Czerwonka

Skarbnik: Katarzyna Turska

Sekretarz: Anna Adamczyk-Buzała

Członkowie zwyczajni:  Agnieszka Cichocka, Kinga Walasek, Justyna Niemczuk, Rafał Góra, Dariusz Nakonieczny

Komisja Rewizyjna: Lilla Skałecka-Zielonka, Marek Maraszek

e-mail: rr.sp11.pulawy@gmail.com

Wpłaty na Radę Rodziców można dokonywać u klasowego przedstawiciela Rady Rodziców lub przelewem na konto Rady Rodziców.

Nr konta: 92 8741 0004 0008 0897 2000 0010

W przelewie należy podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę.

Pismo do Dyrekcji szkoły

Puławy 16.10.2020

Szkoły Podstawowej nr 11 w Puławach

Dyrektor Szkoły nr 11 w Puławach

mgr Monika Mocarska

Prośba o wyjaśnienie sytuacji bezpieczeństwa zdrowotnego w  szkole

W imieniu Rady Rodziców uprzejmie proszę o przedstawienie, w trybie pilnym,obecnej sytuacji dotyczącej bezpieczeństwa zdrowotnego uczniów na terenie Szkoły Podstawowej nr 11 w Puławach.

Od czwartku 15.10.2020 do Rady Rodziców docierają informacje o zarażonych COVID - 19 uczniach. Niepokoi nas, że dyrekcja szkoły domaga się od rodziców nie komentowania tych faktów. W szkole jest również niespotykana do tej pory absencja nauczycieli i co za tym idzie zastępstw.  Rodzice młodszych klas zostali dziś powiadomieni o zawieszeniu zajęć z nauki pływania.

Biorąc pod uwagę, że od soboty 17.10.2020 Puławy będą z powodu pandemii w strefie czerwonej, uczniowie szkół średnich od poniedziałku przechodzą na zdalne nauczanie, proszę o wyjaśnienie czy i od kiedy będzie obowiązywać zdalne nauczanie na terenie szkoły?

Przewodnicząca RR

Monika Pytka

Odpowiedź Dyrekcji na pismo Zarządu Rady Rodziców w sprawie sytuacji zdrowotnej w szkole

Puławy, 2020-10-17

Pani Monika Pytka

Przewodnicząca Rady Rodziców

w Szkole Podstawowej nr 11

im. Henryka Sienkiewicza

w Puławach

W odpowiedzi na pismo skierowane na adres e-mail szkoły uprzejmie wyjaśniam.

Odnośnie komunikatu, który pojawił się na stronie szkoły dotyczącego powstrzymania się od przekazywania różnych niesprawdzonych informacji dotyczących uczniów, rodziców
i pracowników szkoły, szczególnie w portalach i grupach społecznościowych, jest to prośba,
a nie domaganie się
, i dotyczy nieprawdziwych informacji, które pojawiały się w przestrzeni publicznej, a umieszczanych przez rodziców. Nasz apel został skierowany po sygnałach od różnych osób, które tymi wpisami poczuły się skrzywdzone. Pamiętajmy o tym, że słowo potrafi ranić.

Nieprawdą jest stwierdzenie o niespotykanej dotąd absencji wśród nauczycieli. Podobna była w okresie marca tego roku jeszcze przed przejściem szkół na nauczanie zdalne.
W poprzednich latach było podobnie z racji sezonu grypowego.

Odnośnie nauczania zdalnego, informuję że w szkołach podstawowych (w tym i naszej) nic się nie zmienia od 17 października br., więc pracujemy w trybie stacjonarnym. Jakie będą dalsze kroki podjęte przez rządzących nie zależy od nas.

Z poważaniem Monika Mocarska

Ubezpieczenie uczniów SP11 2020/21

Szanowni Państwo,

Drodzy rodzice jest już dostępny pakiet informacji na temat ubezpieczenia NNW dzieci i uczniów Szkoły Podstawowej nr 11 w roku szkolnym 2020/21.

Do pobrania w formie elektronicznej (format .pdf), tak aby umożliwić Wam łatwy dostęp do najważniejszych informacji, tzn:

Z poważaniem ZRR

Ogólnopolska strona Rad Rodziców

Szczegóły dotyczące prawidłowego funkcjonowania Rad Rodziców znajdziecie Państwo na ogólnopolskiej stronie Rad Rodziców, którą polecamy: www.radyrodzicow.pl

Wniosek o dofinansowanie

Wniosek o dofinansowanie przygotowany dla nauczycieli przez Zarząd Rady Rodziców.

Zarząd Rady Rodziców uprzejmie prosi nauczycieli oraz samorząd uczniowski aby wnioski o dofinansowanie nagród konkursowych, zabaw i innych wydatków szkolnych składali do Rady co najmniej dwa tygodnie przed przedmiotowym wydarzeniemDodatkowo prosimy o przesłanie wiadomości na e-mail ZRR: rr.sp11.pulawy@gmail.com,  potwierdzający złożenie pisma w sekretariacie szkoły.

Formularz dostępny jest w pod linkiem (kliknij tutaj) lub w archiwum poniżej.

Uchwala w sprawie składek na Radę Rodziców

Puławy 16.03.2017

Uchwała 1/2017

Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 w Puławach

w sprawie składek na Radę Rodziców

Rada Rodziców w dn. 16.03.2017 postanowiła większością głosów, że składki na Radę Rodziców, od każdego dziecka, wynosić będą minimum 20 zł w roku szkolnym. Wpłaty należy dokonać:

na konto Rady Rodziców: 16 1240 2412 1111 0000 3628 7235 (na przelewie proszę podać nazwisko  dziecka i klasę)

w sekretariacie szkoły lub

u klasowego delegata do Rady Rodziców

Uchwała obowiązuje od dnia 16.03.2017.

Zebrane środki przeznaczane są na bieżące wydatki tj.:

- opłacenie corocznej zabawy karnawałowej lub andrzejkowej dla wszystkich dzieci

- coroczny zakup nagród dla dzieci uczestniczących w konkursach plastycznych, sportowych, "Dniu Wszystkich Świętych", "Dniu Dziecka" itp.

- wspieranie szkolnych kół zainteresowań oraz działalności Samorządu Uczniowskiego na wniosek nauczycieli

- coroczne dofinansowanie dla dzieci reprezentujących szkołę na zlotach szkół sienkiewiczowskich

- częściowe dofinansowanie do wycieczek szkolnych dla dzieci w sytuacji szczególnej na wniosek wychowawcy

- inne potrzeby szkoły np.: zakup zabawek do świetlicy szkolnej.

Regulamin Rady Rodziców

Regulamin rady rodziców. Kliknij by pobrać plik.

Archiwum Zarządu Rady Rodziców
opis dokumentutypdata