Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych "zerówek" na rok szkolny 2021/2022

Szanowni Państwo,

przedstawiamy informacje dotyczące rekrutacji do oddziałów przedszkolnych tzw. "zerówek"

na rok szkolny 2021/2022

Naszymi atutami m.in. są:

• doświadczeni i stale podnoszący swoje kwalifikacje nauczyciele;
  • pedagodzy, psycholodzy i logopeda zatrudnieni w szkole i mający pod opieką dzieci z oddziałów przedszkolnych;
  • oddziały przedszkolne umieszczone w wydzielonej części szkoły z oddzielnym wejściem i szatnią, bo dbamy o bezpieczeństwo;
  • duże, przestronne i nowocześnie wyposażone sale;
  • nowoczesna kuchnia i stołówka serwująca smaczne posiłki;
  • dostosowane do wieku łazienki;
  • zajęcia czytelnicze w bogato wyposażonej bibliotece;
  • bezpłatna nauka pływania na szkolnym basenie w ramach pobytu w oddziale przedszkolnym;
  • bezpieczny plac zabaw i kompleks boisk sportowych;
  • nieodpłatne zajęcia Paluszek i Główka prowadzone przez Puławskie Centrum Edukacyjne;
  • opiekę pielęgniarską i stomatologiczną.

Zapraszamy do nas, by po rocznym przygotowaniu przedszkolnym Państwa dzieci rozpoczęły naukę w klasie pierwszej naszej szkoły z rówieśnikami, z którymi się poznali i będą gotowi na kolejną przygodę na dalszym etapie kształcenia.

Do oddziału przedszkolnego przyjmuje się kandydatów zamieszkałych na obszarze Gminy Miasto Puławy. Kandydaci zamieszkali poza obszarem Gminy Miasto Puławy mogą być przyjęci, jeżeli po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego nadal będziemy dysponować wolnymi miejscami.

Poniżej w linkach niezbędne informacje związane harmonogramem rekrutacji, wniosek i oświadczenie woli. Prosimy o dokładne zapoznanie się, a wydrukowany i wypełniony wniosek oraz oświadczenie woli należy złożyć w sekretariacie. Dokumenty można składać od 1 marca br., kolejność składanych wniosków nie ma znaczenia.

Harmonogram rekrutacji do "zerówki"

Wniosek o przyjęcie dziecka do "zerówki"

Rodzice dzieci zakwalifikowanych przez komisję rekrutacyjną do przyjęcia do "zerówki" muszą potwierdzić wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie określonym w harmonogramie tj. od 8 kwietnia 2021 r. do 23 kwietnia 2021 r.

--> pobierz oświadczenie

Szczegółowe informacje o rekrutacji można uzyskać w sekretariacie szkoły tel. (81) 458 66 00

Zapraszamy do naszej bajkowej krainy