Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych "zerówek" na rok szkolny 2019/2020

Terminarz i zasady rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w SP11

Szanowni Państwo,

przedstawiamy informacje związane z rekrutacją do oddziałów przedszkolnych tzw. "zerówek"

na rok szkolny 2019/2020.

Naszym atutem są oddziały przedszkolne umieszczone w wydzielonej części szkoły z oddzielnym wejściem i szatnią, bo dbamy o bezpieczeństwo. Duże, przestronne i nowocześnie wyposażone sale, dostosowane do wieku łazienki stwarzają komfortowe warunki do pobytu, zabawy i nauki Państwa dzieci. Zapewniamy pomoc pedagogów, psychologów i logopedy zatrudnionych w szkole i mających pod opieką dzieci z oddziałów przedszkolnych. Zapraszamy do nas, by po rocznym przygotowaniu przedszkolnym Państwa dzieci rozpoczęły naukę w klasie pierwszej naszej szkoły z rówieśnikami, z którymi się poznali i są gotowi na kolejną przygodę na dalszym etapie kształcenia.

Poniżej w linkach niezbędne informacje związane procedurami, harmonogramem i zasadami rekrutacji oraz wniosek, który należy złożyć w sekretariacie szkoły

Harmonogram rekrutacji do "zerówki"

Wniosek o przyjęcie dziecka do "zerówki"

Rodzice dzieci zakwalifikowanych przez komisję rekrutacyjną do przyjęcia do "zerówki muszą potwierdzić wolę przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia w terminie określonym w harmonogramie.

--> pobierz oświadczenie

Informacje można również uzyskać w sekretariacie szkoły.