Szczególnie polecamy !!!

 

1

 

 

Hania Humorek

Paskudne humorki, świetne humorki, a nawet humorki, które towarzyszą rozpoczęciu roku szkolnego – Hania zna je wszystkie!  Ale kiedy nowy nauczyciel zadaje klasie pracę domową, która polega na zrobieniu wyklejanki pod tytułem „To ja”, Hania ma przy  tym tyle zabawy, że prawie zapomina o swoich humorkach! Poznajcie Hanię, jej młodszego braciszka, Smrodka,  najbliższego przyjaciela, Ryśka, i utrapionego Franka Perełkę. Na pewno ich przygody wprawią was w świetny humorek!

 

 

1_1

 

 

Hania Humorek idzie na studia

Hania musi poprawić się z matematyki. Dlatego rodzice organizują jej prywatne lekcje. Korepetycje?!! Chyba nie myślą,  że nieustraszona Hania będzie ślęczeć nad tabliczką mnożenia?!! Kiedy jednak korepetytorką okazuje się  wyluzowana, modnie ubrana studentka – niechęć Hani do matematyki bezpowrotnie znika. Pożegnajcie Hanię  Humorek. Powitajcie Hanię Studentkę.

 

 

1_2

 

Hania Humorek w osiem i pół dnia dookoła świata

Hania Humorek jest jedyna w swoim rodzaju i dobrze o tym wie. Aż pewnego dnia w jej życiu pojawia się Mania  Pisania. Dziewczynki są podobne jak dwie krople wody. Czy Mania Pisania stanie się najlepszą przyjaciółką, czy  najgorszym wrogiem Hani Humorek? Seria Hania Humorek to: - superbohaterka (każde dziecko natychmiast ją  polubi) - wciągająca akcja (będzie słuchać z zapartym tchem) - duże litery (nawet oporni zaczną czytać sami).

 

 

1_3

 

 

Hania Humorek mały detektyw

Hania Humorek rozwiązuje zagadki kryminalne! Znika pies policyjny Czoko. Czyżby został uprowadzony przez  okropnych porywaczy psów? Trzeba rozwikłać tę zagadkę. Agentka Hania wkracza do akcji! Seria Hania Humorek  to: superbohaterka, wciągająca akcja, duże litery…
Przeczytasz jednym tchem!

 

 

1_4

 

 

 

Koszmarny Karolek

Sięgnijcie do cyklu książeczek o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną  uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze się im to udaje...

 

 

 

 

 

1_5

 

 

Koszmarny Karolek niepokoi nieboszczyka

Najnowsza książeczka o Koszmarnym Karolku nawet nieboszczyka zmusi do śmiechu. Tym razem Karolek obmyśla  genialny sposób, by przejąć absolutną kontrolę nad pilotem do telewizora, jako czarnoksiężnik występuje w  programie „Łowcy Talentów” i stacza bitwę z Doskonałym Damiankiem o czerwonego dinozaura. Koszmarny  Karolek znów w świetnej formie!

 

 

 

 

1_6

 

 

 

Koszmarny Karolek ma urodziny

Druga z serii książeczek o Koszmarnym Karolku przeznaczonych dla młodszych dzieci. Łatwa w czytaniu,  podzielona na krótkie rozdziały stanowi świetną zachętę do samodzielnego czytania dla tych, którzy dopiero co  poznali litery. Dodatkową atrakcję stanowią kolorowe ilustracje Tony'ego Rossa.

 

 

 

 

1_7

 

Koszmarny Karolek i wszy

Koszmarny Karolek ma głowę pełną koszmarnych pomysłów, które pomagają mu zrealizować jego koleżanki i  koledzy z klasy: Wredna Wandzia, Bezwzględny Bolo, Chciwy Henio i Muskularny Miecio. Wszystko psuje młodszy  brat Karolka - Doskonały Damianek.
Czy chcielibyście dowiedzieć się:

- jak błyskawicznie pozbyć się wszy?
- jak wytropić Zęboluda?
- jak umilić przyjęcie rodzicom?
Jeśli tak, to sięgnijcie do cyklu książeczek o przygodach Koszmarnego Karolka, okropnego synka rodziców, którzy pragną  uczynić z niego grzecznego chłopca i nie zawsze im się to udaje...

 

1_8

 

 

Koszmarny Karolek i Bestia Boiska

Czy chcielibyście dowiedzieć się:
- kto jest prawdziwą Bestią Boiska?
- jak raz na zawsze pozbyć się z klasy najgorszego arcywroga?
- jak skutecznie obrzydzić rodzicom zakupy w supermarkecie?

 

 

 

 

 

1_9

 

 

Koszmarny Karolek gnębi dogłębnie

Dziesięć znanych opowiadań o strasznych uczynkach Koszmarnego Karolka z kolorowymi ilustracjami i fantastycznymi dodatkami. Poznacie Groźną Galerię Koszmarnego Karolka (a w niej Kuba Krewki Kat), Przyrodniczy Przewodnik Koszmarnego Karolka i przepis na Diabelskie Eliksiry, a także dowiecie się, jak niebezpieczne jest świeże powietrze. Fantastyczna zabawa i mnóstwo atrakcji!

 

 

 

1_10

 

 

 

Koszmarny Karolek czyta książkę

Kolejna niezwykle zabawna książeczka w serii dla najmłodszych czytelników.
Koszmarny Karolek ma przed sobą nie lada wyzwanie: jak wygrać konkurs czytelniczy, nie czytając ani jednej książki? Odpowiedź jest bardzo prosta - trzeba je samemu bardzo szybko napisać i wielka wygrana jest już w kieszeni.

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )