KONKURSY

Spis treści niniejszej strony
Sukcesy taneczne uczniów naszej szkoły

Dance Oscars 2016 World Open Competition”

 

W dniach 4-6 listopad 2016 w hali "Azoty" w Kędzierzynie-Koźlu odbyło się trzydniowe święto tańca pn. „Dance Oscars 2016 World Open Competition”. Była to impreza o zasięgu międzynarodowym,  na jednym parkiecie spotkali się tancerze z całej Polski oraz z zagranicy, reprezentanci wielu szkół i przede wszystkim wielu stylów tanecznych. Gościem specjalnym festiwalu była znakomita tancerka i sędzia międzynarodowa Iwona Pavlović, która wraz z Arkadiuszem Deierlingiem poprowadziła galę. Sobota 5 listopada to rywalizacja zespołowa w ramach Międzynarodowego Festiwalu Tańca. Odbyły się trzy bloki turniejowe W pierwszych dwóch blokach rywalizowały zespoły prezentujące różne formy tańca, czyli tzw. układy. Podzielone zostały na kategorie takie jak: taniec współczesny, schowdance, discodance, były też zespoły tańca towarzyskiego jak również zespoły hip-hopowe. Wzięło w tym udział blisko 1200 uczestników. Trzecia część opierała się na rywalizacji formacji tańca towarzyskiego oraz par podczas turnieju rozegranego w ramach Polskiego Towarzystwa Tanecznego. W tym wypadku gościliśmy formację Mistrzów Polski z Krosna. Na parkiecie zaprezentowały się zarówno dzieci rozpoczynające swoją przygodę z tańcem jak i prawdziwe gwiazdy wieczoru – pary klasy S – mistrzowskiej międzynarodowej.

Tym bardziej niezmiernie miło jest nam poinformować, że w „Dance Oscars 2016 World Open Competition” Formacja Młodsza Akademii Promocji Tańca Kamili i Bartłomieja Rudnych Puławy zajęła: II miejsce za Zespoły Latino kategoria 11-15 oraz II miejsce Formacje tańca Towarzyskiego kategoria 11-15.

 

Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par Zagnańsk 2017

 

W weekend 18 – 19 lutego br. w Zagnańsku odbyły się Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization w Tańcach Par - Zagnańsk 2017.Zmagania tancerzy w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zagnańsku były ogólnopolskimi eliminacjami do Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata IDO - International Dance Organization w Tańcach Par. Organizatorami zawodów byli: Studio Tańca CANDELA z Kielc i GOSiR Zagnańsk, a współorganizatorem Polski Związek Tańca Freestyle i Światowa Organizacja Tańca IDO.

Patronat honorowy nad imprezą objęli: Adam Jarubas - Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Michał Godowski - Starosta Powiatu Kieleckiego i Szczepan Skorupski - Wójt Gminy Zagnańsk.

W dwudniowej intensywnej tanecznej rywalizacji wzięło udział blisko 600 zawodników z ponad 30 polskich klubów. Tancerze walczyli o tytuły mistrzowskie w dyscyplinach tanecznych takich jak: Salsa, Bachata, Merengue, Caribbean Show, Latin Show, Synchro Dance, West Coast Swing, Disco Fox i Salsa Shines w kategoriach solo, duety, pary, grupy, formacje w pięciu kategoriach wiekowych: poniżej 7 lat, do 11 lat, 12-15 lat, powyżej 16 lat i powyżej 31 lat. W tym ważnym w świecie tańca wydarzeniu brały również udział Formacja Młodsza Tańca Towarzystkiego Akademii Promocji Tańca Kamili i Bartłomieja Rudnych Puławy. Udało się im zdobyć wśród bardzo wysokiej konkurencji tytuł Vice Mistrzów Polski :

- II miejsce dla Formacji Młodszej w kategorii Latin Show – grupa wiekowa 12-15, do której należą następujący uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Choina, Anna Królikowska, Katarzyna Hołody, Wiktoria Tarka, Alik Wójciak, Marcel Szymanek oraz Tobiasz Górski (PG nr 2 Puławy - ubiegłoroczny absolwent naszej szkoły).

 

    

Sukcesy matematyczne

"Jeżeli ktoś myśli,

że matematyka jest trudna,

to nie wie, 

jak skomplikowane jest życie"

 

 

lightbox

Uczniowie klas 2-6 lubiący matematykę i wygrywający konkursy matematyczne wraz ze swoimi nauczycielami.

 

ALFIK MATEMATYCZNY

 

- Antoni Lalak - klasa 2a - p. Małgorzata Kuś

- Maja Rudnik - klasa 4a - p. Ilona Sumorek

- Małgorzata Szarga - klasa 6c - p. Krystyna Czopek

 

KANGUR MATEMATYCZNY

 

- Krzysztof Wójcik - klasa 2d - p. Sylwia Rodak

- Antoni Lalak - 2a - p. Małgorzata Kuś

- Natalia Abramowicz - klasa 2c - p. Bożena Krygier

- Aleksandra Szarga - klasa 2c - p. Bożena Krygier

- Juliusz Pytka - klasa 4b - p. W. Leonienko

- Maja Rudnik - klasa 4a - p. Ilona Sumorek

- Mateusz Rułka - klasa 5a - p. Krystyna Czopek

- Jakub Zawadzki - klasa 5d - p. Ilona Sumorek

- Michał Jasik - klasa 5c - p. M. Kamola

- Małgorzata Szarga - klasa - 6c - p. Krystyna Czopek

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego

lightbox lightbox lightbox 

 

W maju bieżącego  roku odbyła się w Lublinie uroczysta gala podsumowująca tegoroczne konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty. Wydarzenie miało miejsce  w auli Stefana Wyszyńskiego na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uświetniły je występy artystyczne dzieci z lubelskich szkół.

Nasi uczniowie, laureaci konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego - Szymon Grobel i Olaf Lesiuk otrzymali z rąk Kuratora Oświaty dyplomy gratulacyjne oraz pamiątkowe książki. Natomiast Dyrekcja Szkoły oraz nauczyciel opiekun p. Beata Kryczka-Tarka otrzymali listy gratulacyjne.

Międzyszkolny Konkurs Szkół Sienkiewiczowskich w Adamowie

14 maja w Adamowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Szkół Sienkiewiczowskich. Po wcześniejszych eliminacjach naszą szkołę w konkursach reprezentowali:
- Młody matematyk: Kamil Kuta (3c), Wiktoria Stelmaszek (3b), Maja Rudnik (4a), Barbara Benicka (5c), Przemysław Pać (6c)
- Mistrz ortografii: Zuzanna Ignaciuk (3c), Szymon Paciejewski (3c), Karolina Nocek (4e), Anna Jaraszek (5a).
Z dumą informujemy o naszych sukcesach:
I miejsce w konkursie matematycznym klas 3 Kamil Kuta (przygotowanie pani Kinga Kapusta),
I miejsce
w konkursie ortograficznym klas 3 Zuzanna Ignaciuk (przygotowanie pani Kinga Kapusta),
II miejsce
w konkursie matematycznym klas 3 Wiktoria Stelmaszek (przygotowanie pani Anna Daniszewska),
III miejsce
w konkursie matematycznym klas 4 Maja Rudnik (przygotowanie pani Ilona Sumorek).
W ogólnej punktacji nasza szkoła zajęła 4 miejsce w rywalizacji 8 szkół, które przystąpiły do konkursów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

    

  

Witaj Majowa Jutrzenko

Dnia 3 maja odbył się Koncert Laureatów XI Puławskiego Turnieju Krasomówstwa, Recytacji, Pieśni, Muzyki i Tańców Narodowych „Witaj Majowa Jutrzenko”. Naszą szkołę reprezentowali między innymi uczniowie z klasy 2c, którzy zostali laureatami tego konkursu. Uczennica Róża Wojtaś pod kierunkiem pani Bożeny Krygier zdobyła I Nagrodę w Turnieju Recytatorskim, a zespół wokalny dziewcząt z 2c, prowadzony także przez panią Bożenę Krygier zdobył wyróżnienie.

W konkursie recytatorskim wyróżnienie otrzymała też uczennica klasy III b – Aneta Ceglińska, którą do konkursu przygotowała panią Anna Daniszewska.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    

Magdalena Jarosińska - trzy medale w dwa dni

     Szczęśliwy piątek 13 lutego i obfitująca w emocje sportowe sobota 14 lutego 2015. To udane dni startów w zawodach pływackich zawodniczki z UKS Trójka Puławy, uczennicy pierwszej klasy szkoły podstawowej nr 11 Magdaleny Jarosińskiej.

     Magda w tych dniach, trzykrotnie stanęła na podium. Miejscem pierwszego startu w zawodach pływackich tego roku był MOSiR w Żywcu. Nasza ambitna pływaczka wystartowała w kategorii wiekowej dziewcząt 8 i 9 letnich na dystansie 50 m stylem dowolnym zajmując trzecie miejsce z wynikiem czasowym 52,84.
     Następnego dnia była okazja do emocjonującej rywalizacji w Wieliczce gdzie odbywały się V jubileuszowe Zawody Pływackie I rundy o Puchar Solnego Miasta z udziałem 374 zawodników z 26 klubów głównie z małopolski. Magda na tych zawodach płynęła dwoma stylami na dystansie 25 m. Zajęła 2 miejsce stylem grzbietowym uzyskując czas 24,61 i 3 miejsce w stylu dowolnym z czasem 22,87. Magdalena Jarosińska po pierwszej rundzie w klasyfikacji generalnej utrzymuje trzecią pozycję, powiększając swój dorobek medalowy o trzy kolejne krążki. Osiągnięte nowe życiowe wyniki rokują dobrą formę przed Ligą ,,Szuwarek” w Krasnymstawie dla województwa lubelskiego i ościennych województw, która rozpoczyna się 28 lutego z udziałem licznej grupy zawodników naszej szkoły. Trzymamy kciuki za dobre starty naszych uczniów.

Początki sukcesów Magdaleny Jarosińskiej i Igora Ciurkowskiego

Na mocne wrażenia mogli liczyć wszyscy ci, którzy na pływalnie Koral wybrali się w Mikołajki. 7 grudnia od godziny 9 do 12 odbywały się tu mikołajkowe zawody pływackie. Udział w nich wzięła rekordowa liczba uczestników, a wśród nich również zawodnicy spoza granic województwa świętokrzyskiego.

 

Ogromna rywalizacja na najwyższym poziomie, wspaniały nagrody i konkursy – to wszystko czekało na uczestników piątych w historii Mikołajkowych Zawodów Pływackich, które odbyły się na krytej pływalni „Koral” w Morawicy. – Zawody cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród mieszkańców gminy Morawica, czy nawet województwa. W tym roku mieliśmy zawodników z Warszawy, czy z Puław. Jesteśmy jedną z nielicznych pływalni w kraju, która organizuje tego typu zawody – poinformował Wojciech Ostrowski, prezes Krytej Pływalnie „Koral” w Morawicy.

 

Kat. I - do 6 lat

 

25 stylem dowolnym dziewcząt

I miejsce         Magdalena Jarosińska

II miejsce        Agata Korban

III miejsce      Maja Gajewska

 

25 stylem dowolnym chłopców

I miejsce         Igor Ciurkowski

II miejsce        Maciej Wiśniewski

III miejsce      Wojciech Liszewski 

  

Renesans w sztuce

27 stycznia odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego pt.: „Renesans w sztuce”. Organizatorami konkursu był Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Lublinie, Lubelski Kurator Oświaty oraz klasztor oo. Dominikanów w Lublinie.  Klara Łaszcz i Weronika Szmigiel  z klasy II a zostały laureatkami konkursu i razem z opiekunem artystycznym - panią Małgorzatą Kuś, otrzymały zaproszenie na wernisaż. Prace uczennic otrzymały wyróżnienia i zostały zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej. Uroczystość miała miejsce w przepięknej scenerii  klasztoru Ojców Dominikanów w Lublinie. Wernisaż uświetnił występ Zespołu Tańca Dawnego "Belriguardo". 

                           

         

XIV Dzień Papieski w Puławach

Dnia 19 października w Domu Chemika odbył się uroczysty koncert laureatów VII przeglądu pieśni i piosenki „Śpiewajmy Ojcu Świętemu” i III konkursu recytatorskiego „Uwielbiaj duszo moja Pana” zorganizowanych w ramach obchodów XIV Dnia Papieskiego w Puławach. Do udziału w tym koncercie zaproszono z naszej szkoły klasę 2c. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę pt. „Kochamy Cię JP2”. Róża Wojtaś pięknie wyrecytowała wiersz „Droga do świętości” zdobywając drugą nagrodę. Cieszymy się, żeKasia Kosiak w konkursie recytatorskim zdobyła trzecią nagrodę. Uczennice przygotowała pani Bożena Krygier. Zespół wokalny „Dziewczyny z IIc” pod kierownictwem pani Bożeny Krygier wyśpiewał pierwszą nagrodę. 

Ponadto uczeń klasy IVa - Kamil Kałdonek, pracujący pod kierunkiem p. Anny Ląd, w konkursie recytatorskim zdobył wyróżnienie.

Gratulujemy!

Konkurs na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową rozstrzygnięty

Rozstrzygnięcie konkursu szkolnego
na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową

 

KLASY I - III

Nagrody otrzymali:

 • Maciej Lisowski – klasa 1e
 • Michał Podsiadły – klasa 2a
 • Kamil Kuta – klasa 3c

Wyróżnieni:

 • Magdalena Jarosińska – klasa 1a
 • Kamil Mazurkiewicz – klasa 1a
 • Magdalena Głowacka – klasa 1c
 • Franciszek Skomra – klasa 1e
 • Maurycy Sońta – klasa 1e
 • Kamil Materek – klasa 2a
 • Milena Szymanek – klasa 2a
 • Michał Mazurak – klasa 2d

 

KLASY IV – VI

Nagrody otrzymali:

 • Maja Jeżak – klasa 4b
 • Kornelia Filip – klasa 5c
 • Adrianna Rudnik – klasa 6c

Wyróżnieni:

 • Klaudia Kozak – klasa 4a
 • Anna Królikowska – klasa 4a
 • Maja Rudnik – klasa 4a
 • Szymon Wiak – klasa 4d
 • Jakub Błaziak – klasa 4e
 • Karolina Nocek – klasa 4e
 • Michał Kuś – klasa 5b
 • Natalia Borsuk – klasa 6a
 • Klara Grudzień – klasa 6a
 • Alicja Józefczyk – klasa 6a
 • Weronika Piątek – klasa 6b
Pływackie sukcesy Magdy i Igora

Magdalena Jarosińska (klasa 1a) i Igor Ciurkowski (klasa 1b) są w naszym mieście niekwestionowanymi pionierami pływania na dotąd niespotykaną skalę.

 

W formie zabawy w wielu 3 lat z udziałem rodziców zaczęli pierwsze zajęcia na basenie w szkółce pływackiej. Już po roku, nadal z rodzicami, lecz już na oddzielnych torach pływali w głębokim basenie i otrzymali karty pływackie. Jako sześcio- i siedmiolatkowie osiągnęli wyniki klasyfikujące na czołówkę krajową. Pływają trzema stylami: grzbietowym, klasycznym i kraulem. Teraz uczą się najcięższego stylu, jakim jest motylkowy – delfin. Obecnie trenują systematycznie zrzeszeni w dwóch klubach: UKS Trójka i Wisła Puławy oczekując na kolejną rywalizację w zawodach.

W naszym regionie wzrasta zainteresowanie trenowaniem tych maluchów. Organizatorzy zawodów pływackich zaczynają uwzględniać w startach kategorie wiekowe dla siedmiolatków. Na zbliżających się zawodach o Puchar Sprintu w Puławach 20 grudnia będą ustanawiać swoje nowe wyniki na dystansie 50 metrów płynąc trzema stylami w kategorii dzieci starszych, bo ośmioletnich. W roku 2015 wybierają się na zawody w odległe miasta Polski, gdzie również na dystansach 50 metrów mogą rywalizować z innymi małymi pływakami. Rodzice zaangażowani w rozwój dzieci wspierają ich i na łamach lokalnej prasy opisują osiągnięcia.

 

Dotychczasowe osiągnięcia medalowe:
Magda - 2 puchary, 2 statuetki, 7 medali złotych, 5 srebrnych i 2 brązowe.
Igor – 2 puchary, 2 statuetki, 12 medali złotych, 2 srebrne i 1 brązowy.

 

Najlepsze wyniki osiągnięte na dystansie 25 metrów:
Magda – kraulem 24,30 ; stylem grzbietowym 24,44.
Igor – kraulem 20,86 ; stylem grzbietowym 23,95.

 

Przykład Magdy i Igora może być dla innych zachętą do uprawiania pływania jako formy aktywnego spędzania wolnego czasu.

 

  

  

Mistrzostwa Rejonu w Sztafetach Pływackich

   

Sukcesy naszych pływaków

W dniu 27.11.2014 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Powiatu puławskiego w pływaniu szkół podstawowych. Nasi reprezentanci wystąpili bardzo dobrze. W sztafecie 8x25 m stylem dowolnym chłopcy wygrali a dziewczęta były drugie.

       

Skład sztafet:
Chłopcy: Kotarski Maks, Dobek Kacper, Salasa Damian, Stępień Kasper, Iwon Igor, Wiak Szymon, Kulik Kacper, Górski Tobiasz, Daniszewski Jan.

Dziewczęta: Goluch Monika, Wydra Weronika, Haber Paulina, Michta Maja, Reszkowska Wiktoria, Kuszyk Sara, Gałązka Aleksandra, Czarnecka Natalia, Bogusz Julia.

 

     

  

 

Indywidualnie najlepiej spisali się Kotarski Maks II miejsce 50 m stylem grzbietowym i Iwon Igor II miejsce 50 m stylem klasycznym. U dziewcząt II miejsce Goluch Monika na 50 m stylem klasycznym.

 

   

 

GRATULUJEMY! 

Następny etap - zawody rejonowe.

 

.........................................................................................................

 

ZAWODY MIEJSKIE I POWIATOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 27.11.2014

 

SP 11 PUŁAWY

 

WYNIKI 

 

8x25 dow Dziewcząt

 

 1. SP10 PUŁAWY 2:15,15
 2. SP 11 PUŁAWY 2:22,62
 3. SP 3 PUŁAWY 2:31,46

 

8x25 dow Chłopców

 

 1. SP 11 PUŁAWY 2:13,80
 2. SP 10 PUŁAWY 2:20,24
 3. SP 3 PUŁAWY 2:28,74

 

50 GRZBIETOWY DZIEWECZĄT

 

lp

Imię nazwisko

szkoła

wynik

1

Tomaszewska Magda

SP 6

36,54

2

LUTKIEWICZ GAGRIELA

Sp1

40,46

3

MIZURA JULIA

SP10

40,49

4

Kłoczewska Zuzanna

SP3

41,67

5

MICHTA MAJA

SP11

45,99

6

Czarnecka Natalia

SP11

46,40

7

PISULA SABINA

SP10

46,85

8

HOŁUBICZKO ALEKSANDRA

Sp1

49,26

9

Celej Agnieszka

SP3

49,76

10

PUŁKA DARIA

SP1

55,80

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 GRZBIETOWYM CHŁOPCÓW

 

lp

Imię nazwisko

szkoła

wynik

1

DZIUBA GERARD

SP2

37,53

2

Kotarski Maks

SP11

39,00

3

Zubrzycki Kacper

SP2

41,51

4

SZENDEL HUBERT

Sp10

41,92

5

PALISZEWSKI MACIEJ

SP6

44,65

6

WIAK SZYMON

SP11

46,20

7

Górnik Stanisław

SP3

47,20

8

KORPYSA JAKUB

SP10

49,08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 KLASYCZNYM DZIEWCZĄT

 

lp

Imię nazwisko

szkoła

wynik

1

KARAŚ KATARZYNA

Sp10

41,34

2

GOLUCH MONIKA

Sp11

44,34

3

Skrzyńska KARINA

SP2

44,40

4

GĘBALA MAJA

Sp10

47,25

5

PECIO ANNA

SP1

49,42

6

Gałązka Aleksandra

SP11

49,89

7

Reszkowska Wikoria

Sp11

50,02

8

SZAFRAŃSKA ANNA

Sp3

50,29

9

Styrnik Barbara

SP3

50,61

10

ZAGOŻDŻON MARIA

SP10

52,03

11

KOZAK PAULA

SP1

56,38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 KLASYCZNYM CHŁOPCÓW

 

lp

Imię nazwisko

szkoła

wynik

1

FIERZBIK OSKAR

SP10

38,26

2

Iwon Igor

Sp11

43,34

3

KULIG IGOR

Sp10

46,05

4

Kulik Kacper

Sp11

48,51

5

PASTUSZAK BARTOSZ

SP10

49,09

6

Łabędziewski Szymon

SP10

50,89

7

Gałazka Mateusz

SP11

51,77

8

ROZDOBA SZYMON

Sp3

53,64

9

NIERÓBCA JAN

SP3

1,01,69

10

SOCHA SZYMON

SP2

1,04,51

11

SIEDLECKI GRZEGORZ

Sp6

1,05,51

12

GIERGIEL FRANCISZEK

Sp1

1,08,98

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 DOWOLNYM DZIEWCZĄT

 

lp

Imię nazwisko

szkoła

wynik

1

SZYNDLER ALEKSANDRA

SP10

30,91

2

Wręga Angelika

Sp10

36,80

3

ZUzanna Korzeniowska

SP3

37,11

4

ANTONIAK JULIA

SP10

37,62

5

Kuszyk Sara

SP11

37,92

6

KRAWCZYŃSKA MAŁGORZATA

SP2

44,19

7

KOSIEWSKA JESSICA

SP1

44,79

8

RUCZKOWSKA GABRIELA

SP1

47,45

9

WOLSKA KLAUDIA

Sp 2

48,62

10

KOŁCZ GABRIELA

SP1

50,55

11

BRODOWSKA MAJA

Sp11

1,08,29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 DOWOLNYM CHŁOPCÓW

 

lp

Imię nazwisko

szkoła

wynik

1

PROCZEK KACPER

SP3

30,61

2

DACKA DAWID

SP10

35,46

3

SOBICH MIKOŁAJ

SP1

37,90

4

Dobek Kacper

Sp10

38,72

5

MALASZKIEWICZ ŁUKASZ

SP6

39,36

6

ANTOŃCZYK MACIEJ

SP10

39,41

7

Włudarczyk Oskar

Sp3

39,80

8

PALICA TOMASZ

SP3

41,11

9

KOZIELSKI TOMASZ

SP3

41,77

10

Grabowski Jakub

SP1

42,54

11

ŁOSIEWICZ OSCAR

Sp1

46,13

12

WYDRO MATEUSZ

Sp2

47,94

13

GUTOWSKI TOMASZ

SP1

48,51

14

SUSZEK MACIEJ

SP2

54,38

15

DYBALSKI JAN

SP2

55,69

16

KOMAJDA ALEKSANNDER

SP2

58,54

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRENER: BIAŁEK WOJCIECH

Święto Patrona - szkolny konkurs wiedzy

Z okazji Dnia Patrona w naszej szkole zostały zorganizowane dwa konkursy wiedzy na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza.

W klasach I - III osobą odpowiedzialną za konkurs była pani Kinga Kapusta.

Wyniki:

Klasy pierwsze

I miejsce Julia Gaweł (klasa Ie)

II miejsce Wiktoria Kuna (klasa Id)

III miejsce Zuzanna Moskalik (klasa Ie)

Wyróżnienia:

 • Igor Skowronek (klasa Id)
 • Magdalena Jarosińska (klasa Ia)

Klasy drugie

I miejsce Natalia Abramowicz (klasa IIc)

II miejsce Róża Wojtaś (klasa IIc)

III miejsce Hanna Cichońska (klasa IId)

                 Wojciech Jaworski (klasa IIa)

Wyróżnienia:

 • Maria Kierek (klasa IIb)
 • Alicja Grobel (klasa IIb)

Klasy trzecie

I miejsce Aleksandra Sokół (klasa IIIc)

               Marcin Depta (klasa IIIb)

II miejsce Amelia Chodacka (klasa IIIb)

               Szymon Paciejewski (klasa IIIc).

 

W klasach IV - VI konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Irena Korzeniowska.

Wyniki:

I miejsce - Anna Jaraszek (klasa Va)

II miejsce - Wiktoria Tarka (klasa IVe)

III miejsce - Magdalena Kuś (klasa Va)

Wiersz o Henryku Sienkiewiczu - konkurs literacki

Został rozstrzygnięty konkurs literacki na wiersz o Henryku Sienkiewiczu. Nie wzięło w nim udziału zbyt wielu uczniów. Ale „pierwsze koty za płoty”. Może w następnym roku będzie lepiej.  Młodzi poeci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Nagrody książkowe otrzymały:

1. Małgorzata Siłuch z kl. VI c

2. Sara Kuszyk z kl. V d

3. Anna Jaraszek z kl. V a

4. Maja Sumorek z kl. IV b

5. Oliwia Kowalczyk z kl. V b

Wyróżnienia:

1. Amelia Kobus z kl. V b

2. Wiktoria Żak z kl. V b

3. Joanna Głuchowska z kl. V b

4. Wiktoria Tarka z kl. IV e

5. Amelia Chodacka z kl. III b

 

Nagrody i dyplomy będą wręczone w czasie uroczystości z okazji Dnia Patrona.

Konkurs plastyczny i fotograficzny pt. „Owad – pożytecznym mieszkańcem miasta”

W poniedziałek 16.12.2013 w Urzędzie Miasta zostali nagrodzeni uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Owad – pożytecznym mieszkańcem miasta”.

Wiktoria Tarka z klasy III e zdobyła III miejsce w kategorii praca plastyczna a Filip Koper i Natalia Wenerska również z klasy 3e oraz Antoni Daniszewski i Jakub Warowny z klasy I a – wyróżnienia. W kategorii prac fotograficznych  I miejsce zdobyła uczennica klasy VIc Nina Lisiowska oraz wyróżnienie Marek Stocki. Uczniów przygotowywały panie Monika Mocarska i Małgorzata Kuś oraz Alicja Korpysz. Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!

      

Konkurs plastyczny "Lokomotywa i inne wiersze"

Zakończył się konkurs plastyczny pt. „Lokomotywa i inne wiersze”. Liczba uczestników konkursu i prac przeszła oczekiwania organizatorów. W konkursie wzięło udział 91 uczniów z klas 0 – III. Prace są imponujące.

Jury przyznało nagrody książkowe 13 uczniom:

1 Witkowska Maja  - 0

2 Kłak Julian – I c-świetlica

3 Góra Aniela – I c- świetlica

4 Rybczyńska Małgorzata – I d

5 Targońska Weronika – I d

6 Skocz Nikola – I d

7 Michta Anita – II b

8 Kula Anna – III a

9 Dąbrowska Zuzanna – III a

10 Grudzień Jan – III b

11 Koper Filip – III e

12 Czarnecka Natalia – III a

13 Pyra Julia – III b

oraz upominki 15 uczniom:

1 Łysiak Jan – 0-świetlica

2 Jaworski Wojciech – I a

3 Molenda Adrianna – I a

4 Łysiak Zuzanna – I c-świetlica

5 Stefaniak Izabela – I a

6 Wojtaś Róża – I c-świetlica

7 Podsiadły Michał – I a-świetlica

8 Rudnik Maja – III a

9 Tarka Wiktoria – III e

10 Królikowska Anna – III a

11 Ceglińska Aneta – II b

12 Wenerska Natalia – III e

13 Kosiak Katarzyna – I c-świetlica

14 Furtak Dominik – III a

15 Janiszek Lena – III a

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy.

Prace można obejrzeć na gazetce bibliotecznej i w sali 116.

Uroczyste wręczenie nagród, upominków i dyplomów odbyło się 5 grudnia 2013 r. w stołówce szkolnej. GRATULUJEMY!!!

 

     

     

     

  

   

Powiatowy konkurs plastyczny "Kultura i ja"

Chętni uczniowie klasy 3e uczestniczyli wraz  z wychowawczynią p. M. Mocarską w Powiatowych Dniach Kultury  organizowanych przez Starostwo Powiatowe. Uczniowie obejrzeli kiermasz sztuki ludowej, występy kabaretów i zespołów ludowych oraz wzięli udział w konkursie plastycznym  pt. ” Kultura i ja”. Na ponad 80 prac z całego powiatu puławskiego, które wpłynęły do komisji konkursowej następujący uczniowie klasy 3e zdobyli nagrody:

II miejsce Karolina Nocek

Wyróżnienie:

Małgosia Benicka

Jakub Zagulski

Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy !!!!

 

  

"Logo mojej szkoły" - konkurs plastyczny

W listopadzie obchodziliśmy Dni Patrona Szkoły, którym jest Henryk Sienkiewicz. W związku z tym zorganizowany został konkurs  na stworzenie  LOGO NASZEJ SZKOŁY. Powinien być to znak, dzięki któremu dokumenty naszej szkoły będą rozpoznawane. Prace wykonało 14 osób. Projektantem zwycięskiego logo został Bartłomiej Grudzień – absolwent naszej szkoły.

 

„Postać z wybranej powieści Henryka Sienkiewicza” - konkurs plastyczny

Konkurs zorganizowany został w związku z obchodami w naszej szkole Dni Patrona. Prace wykonało 53 uczniów z klas

2-6. 

W młodszej grupie wiekowej nagrody otrzymali: 
3 miejsce: Artur Rusa (3d)

2 miejsce: Wiktoria Tarka (3e)

1 miejsce: Wiktoria Lis (3e)

W klasach 4-6 nagrody otrzymali:

3 miejsce: Oliwia Kowalczyk (4b) i Kinga Filip (6d)

2 miejsce: Wiktoria Żak (4b) i Małgorzata Siłuch (5c),

1 miejsce: Anna Jaraszek (4a) i Dominika Lis (6a)

Wyróżnieni:

Michał Supryn (4b), Arkadiusz Rusa (4b), Sara Skwarek (4b), Joanna Piłat (4b), Paulina Rybińska (4c), Oliwia Skuza (4c), Daria Targońska (6a), Dominik Osiak (4d), Sandra Podstawek (6d), Agata Górska (6d), Błażej Miazek (6d)

Kolory Tuwima

 Informujemy o wynikach konkursu plastycznego organizowanego przez Bibliotekę Miejską w Puławach

z okazji Roku Tuwima

W konkursie plastycznym pt: „Kolory Tuwima” wzięło udział 89 prac: 87 indywidualnych i 2 zbiorowe, które wykonało 95 uczestników.
Jury oceniało walory artystyczne, zgodność z tematem, pomysłowość, oryginalność oraz samodzielność wykonania pracy.
Komisja konkursowa przyznała: dwa pierwsze miejsca, dwa drugie miejsca, dwa trzecie miejsca oraz 27 wyróżnień.

Oto laureaci z naszej szkoły:
I miejsce:
Paweł Ciupa, Szkoła Podstawowa nr 11
Krzysztof Stefaniak, Szkoła Podstawowa nr 11
II miejsce:
Natalia Wenerska, Szkoła Podstawowa nr 11
Wyróżnienia:
Wiktoria Tarka, Szkoła Podstawowa nr 11
Małgorzata Benicka, Szkoła Podstawowa nr 11
Jan Netczuk, Szkoła Podstawowa nr 11
Wiktoria Lis, Szkoła Podstawowa nr 11
Dominik Błaziak, Szkoła Podstawowa nr 11 

Sukces plastyczny uczniów klasy 3e

Uczniowie klasy 3e pod opieką wychowawczyni p. M. Mocarskiej wzięli udział w powiatowym konkursie plastycznym poświęconym twórczości Juliana Tuwima zorganizowanym przez Bibliotekę Miejską w Puławach pt. „Kolory Tuwima”. Prace uczniów zostały docenione przez jury konkursowe, które przyznało:

I miejscaPawłowi Ciupie i Krzysztofowi Stefaniakowi

II miejsce- Natalii Wenerskiej

Wyróżnienia:

Dominikowi Błaziakowi

Małgosi Benickiej

Wiktorii Lis

Jaśkowi Netczukowi

Wiktorii Tarce

Uczniowie ci zostali zaproszeni na „ Urodziny Tuwima”- podczas której odbyło się nie tylko wręczenie nagród ale również gry i zabawy poetyckie oraz słodka niespodzianka w postaci tortu. Fotorelacja z tej imprezy na stronie Biblioteki Miejskiej.

    

   

Nasi judocy

Zawodnicy AZS Puławy pod trenerskim okiem Rafała Poniewozika znowu mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności na lubelskich matach. 19 maja 2013 r. na hali Akademickiego Ośrodka Sportu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, na które przybyli zawodnicy z kilkunastu klubów z województwa lubelskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego, a także ponad 100 zawodników z Ukrainy i Białorusi. AZS Puławy reprezentowało 14 zawodników. Udało im się zdobyć aż 5 medali. Medal z najcenniejszego kruszcu zdobyła Julia Sot (kat. +60 kg). Jest to jej pierwszy tak znaczący sukces, obiecała że będzie ich więcej. Brązowym krążkiem może pochwalić się Emilia Dunia (kat. 36 kg). Dziewiąte miejsce zdobyli Michał Firlej i Przemek Rusek obaj w kategorii 46 kg.

 

 

 

Gratulujemy naszym judokom i życzymy dalszych sukcesów!

Konkurs na logo XXI Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich w Gnieźnie

Każdego roku nasi uczniowie biorą udział w ogólnopolskich konkursach organizowanych przez gospodarzy Zlotu Sienkiewiczowskiego. Miło nam poinformować, że w tym roku nasza uczennica z klasy 4a – Klara Grudzień otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym na logo XXI Ogólnopolskiego Zlotu Szkół Sienkiewiczowskich w Gnieźnie. W imieniu Klary dyplom odebrał Łukasz Szarga, a następnie przekazał właścicielce wyróżnienia. Bardzo serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do udziału w konkursach sienkiewiczowskich. 

     

Konkurs na najciekawszy transparent rozstrzygnięty!

19 maja w parafii pw. Św. Rodziny rozstrzygnięty został konkurs na najciekawszy transparent pod hasłem Kierunek Rodzina. Udział wzięło 36 uczniów z klas II-VI, którzy przygotowali 20 transparentów. Nagrody otrzymali:

Ada Rudnik 4c

Małgorzata Szarga 4c

Karolina Michalik 4c

1 miejsce

Marta Pietras 5c

Ala Włudarczyk  5c

Justyna Borowik 5c

2 miejsce

Emanuel Dike 5b
z wych. - p. Anną Ląd

2 miejsce

Anna Jaraszek 3a

3 miejsce

Małgorzata Siłuch  4c

3 miejsce

Weronika Kostyra 5c

Wyr.

Oliwia Kowalczyk 3b

Julia Bogusa 3b

Wyr.

Michał Supryn 3b

Wyr.

Alicja Piotrowska 4b

Weronika Piątek 4b

Zuzanna Wawer 4b

Wyr

 

Adam Pomorski 5b

Wyr.

Mateusz Kawala 4c

Michał Łaszcz 4c

Olaf Lesiuk 4c

Wyr.

Kacper Figiel 4c

Wyr.

Sara Kuszyk 3c

Wyr.

Maja Michta 3a

Ola Jaroszek 3a

Oliwia Kubis 3a

Wyr.

 

Gabriela Ryszko 3a

Magdalena Kuś 3a

Wyr.

Joanna Głuchowska 3b

Kinga Witek 3b

Wyr.

Paulina Szczypa 3c

Zuzanna Pietras 3c

Wyr.

Kamila Rybak 3a

Dominika Piątek 3a

Wyr.

 

Kinga Witek 3b

Wyr.

Maja Rudnik 2a

Wyr.

Uczestnicy konkursu będą mogli zaprezentować swoje transparenty 26 maja podczas Marszu dla Życia i Rodziny organizowanego w ramach obchodów Dni Rodziny

Konkursy z języka angielskiego

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uzyskali znakomite wynikiw ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „English High Flier 2012”. Około 500 uczniów klas piątych i szóstych województwa lubelskiego pisało test sprawdzający znajomość j. angielskiego i kultury krajów anglojęzycznych  oraz rywalizował o miano najlepszych. Nasi uczniowie spisali się znakomicie. Wyróżnienia uzyskali:
Paulina Kuta z klasy VIB
Adam Pomorski z klasy VB
Bartek Sosik z klasy VB
Gratulujemy uczniom  i życzymy  sukcesów w kolejnych konkursach!

Marzec

22 marca 2013 roku uczniowie klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyli w II Międzyregionalnym Konkursie z Języka Angielskiego. Z przyjemnością informujemy, że wśród uczniów klas IV:
Szymon Grobel z klasy IVc zajął III miejsce,
W kategorii uczniów klas V:
Koszmider Piotr z klasy VD zajął również III miejsce
A uczennica klasy VI a Wiktoria Ahemefule zdobyła I miejsce wśród uczniów klas VI.

Kwiecień

W kwietniu odbył się Konkurs powiatowy z gramatyki języka angielskiego:  „ Let’s play grammar „ dla uczniów klas IV.

Nasi czwartoklasiści uzyskali bardzo dobre wyniki, zajmując następujące miejsca:

II miejsce Szymon Grobel- klasa IVc

III miejsce Olaf Lesiuk – klasa IVc

 

Dnia 16 kwietnia 2013 nasi uczniowie  wzięli udział w VIII POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO "READ FOR PLEASURE" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Puławach. Nasza uczennica Agnieszka Koletka z klasy VIb zdobyła 2 miejsce w tym konkursie. Gratulujemy!

Festiwal Kolęd

W dniu 22 stycznia 2013r. zespół Kolędnicy z II E, reprezentował naszą szkołę w XVIII Wojewódzkim Festiwalu Kolęd. Grupa ta pod kierunkiem wychowawczyni :pani Moniki Mocarskiej zaprezentowała dwie kolędy.  Pomimo licznej konkurencji - wystąpiło ponad 400 zespołów - klasa II E otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!!

Konkurs Ortogragficzny

14 maja odbył się Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Szkół Sienkiewiczowskich w Adamowie. Do rywalizacji przystąpili uczniowie z pięciu szkół. Naszą reprezentowali: Maja Bartoś (2d), Karolina Nocek (2e), Anna Jaraszek (3a), Julia Trych (3c), Dominika Lis (5a), Iga Kozieł (5d) i Paulina Kuta (6b).

Nasze uczennice zdobyły czołowe miejsca:

I miejsce

w kategorii klas IV-VI      Paulina Kuta, kl. 6b

w kategorii klas III          Julia Trych, kl. 3c

III miejsce

w kategorii klas III        Anna Jaraszek, kl. 3a

 

Wszystkie dziewczęta spisały się wyśmienicie i dzięki nim nasza szkoła zajęła I MIEJSCE!!!

Cieszymy się i gratulujemy!!!

 

konkurs

W konkursie wiedzy o Bracie Albercie, organizowanym przez Urząd Miasta Puławy z reprezentantów naszej szkoły podstawowej nr 11 wyróżnienia otrzymały dwie dziewczyny: Alicja Górska z klasy 5”d” i Justyna Borowik z równoległej klasy 5”c”. Laureatom serdecznie gratulujemy.

Finały Wojewódzkich Zawodów Pływackich Szkół Podstawowych

 

Dnia 4 grudnia 2012 r. odbyły się finały Wojewódzkich Zawodów Pływackich Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział około 260 zawodniczek i zawodników z 27 szkół z: Międzyrzecza Podlaskiego, Białej Podlaski, Chełma, Lublina, Łukowa, Świdnika, Fajsławic, Krasnegostawu, Kraśnika, Puław i Zamościa..
Puławy reprezentowały 3 szkoły sp 11, sp 10 i sp 3. Najlepiej zaprezentowały się dziewczyny z "Jedenastki" które wywalczyły srebrny medal w sztafecie 8x25 dowolnym.
Wystąpiły w składzie:
1. Michta Aleksandra
2. Paniak Katarzyna
3. Szczypa Gabriela
4. Bajew Urszula
5. Rejmak Karolina
6. Ahamefule Wiktoria
7. Netczuk Julia
8. Magryta Aleksandra
Nauczyciel w-f i trener Wojciech Białek
Dziewczęta minimalnie przegrały złoty medal z mocną drużyną Sp 28 Lublin, niestety były pozbawione ścigania się ze szkołą z Lublina ponieważ płynęły w słabszej serii i ścigały się z same ze sobą, bo nie dostarczono wyników z zawodów rejonowych , które odbyły się parę dni wcześniej w Puławach.
Trzeba tu podkreślić że sukces dziewcząt jest ogromny gdyż ostatni medal w sztafetach podstawówek w województwie był kilkanaście lat temu przed reformą gimnazjalną. Bardzo dobry występ wynika też z tego że dziewczęta które startowały chodzą do klasy z zwiększoną liczbą godzin z pływania, która powstała w klasie czwartej.
Bardzo dobrze poszło też zawodnikom sp 10 gdzie nauczycielem jest i trenerem Michał Szafranek, Oliwia Jeżak była IV na 50 dow oraz Myszka Kacper IV na 50 dow, oni niestety też startowali w słabszych seriach nie rywalizując z najlepszymi.

Komplet wyników:
50 m stylem dowolnym dziewcząt: I miejsce - Maria Bryczek - 0:31:45 - SP 2 Kraśnik, II miejsce - Oliwia Stefaniuk - 0:31:92 - SP 3 Międzyrzec P., III miejsce - Małgorzata Borkowska - 0:32:26 - SP 23 Lublin. 50 m stylem dowolnym chłopców: I miejsce - Hubert Charewicz - 0:28:55 - SSP Biała Pod., II miejsce - Krzysztof Hołub - 0:29:02 - SP 7 Świdnik, III miejsce - Franciszek Włodarczyk - 0:30:82 - SP 6 Kraśnik. 50 m stylem klasycznym dziewcząt: I miejsce - Ewa Osiniak - 0:38:48 - SP 29 Lublin, II miejsce - Aleksandra Kopeć - 0:39:41 - SP 5 Łuków, III miejsce - Julia Wójcik - 0:41:31 - SP 28 Lublin. 50 m stylem klasycznym chłopców: I miejsce - Szymon Kosmala - 0:38:59 - SP 22 Lublin, II miejsce - Wiktor Pisarczyk - 0:39:08 - SP 6 Zamość, III miejsce - Daniel Jargiło - 0:39:37 - SSP Kraśnik. 50 m stylem grzbietowym dziewcząt: I miejsce - Patrycja Szot - 0:35:22 - SP 51 Lublin, II miejsce - Natalia Zych - 0:37:07 - SP 46 Lublin, III miejsce - Natalia Semeniuk - 0:37:32 - SSP Biała Pod.. 50 m stylem grzbietowym chłopców: I miejsce - Mateusz Łukaszczyk - 0:34:32 - SP 4 Krasnystaw, II miejsce - Jakub Mazur - 0:34:62 - SP 6 Kraśnik, III miejsce - Gabriel Majewski - 0:36:39 - SP 6 Kraśnik. Sztafeta 8x25 m stylem dowolnym dziewcząt: I miejsce - SP 28 Lublin - 2:10:29, II miejsce - SP 11 Puławy - 2:10:93, III miejsce - SP 7 Świdnik - 2:14:16. Sztafeta 8x25 m stylem dowolnym chłopców: I miejsce - SP 9 Zamość - 2:03:37, II miejsce - SP 6 Kraśnik - 2:03:67, III miejsce SP 28 Lublin - 2:04:89.

 

Igrzyska miejskie i powiatowe w pływaniu - 22.11.2012

    

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 11 PUŁAWY

Sztafeta 8x25 stylem dowolnym

 Dziewczęta

 1. Sp 11 Puławy 2:09,72
 2. Sp 10 Puławy 2:21,29
 3. Sp 3 Puławy 2:26,51
 4. Sp 1 Puławy 2:51,87
 5. Sp 2 Puław 3:17,14
 6. Sp 6 Puławy 3:31,51

Chłopcy

 1. Sp 10 Puławy 2:12,84
 2. Sp 3 Puławy 2:22,30
 3. Sp 11 Puławy 2:30,13
 4. Sp 1 Puławy 2:45,82
 5. Sp 4 Puław 2:57,66
 6. Sp 2 Puławy 3:58,16

 

50 klasycznym

Dziewczęta

 1. Rejmak Karolina 45,23 SP11
 2. Netczuk Julia 45,30 SP11
 3. Przygocka Weronika 46,81 SP4
 4. Skrzyńska Karina 48,29 Sp2
 5. Antończyk Sylwia 49,07 sp10
 6. Figura Paulina 49,98 sp3
 7. Paniak Katarzyna 50,07 sp11
 8. Sowińska Agata 50,82 sp10
 9. Pajurek Aleksandra 51,11 sp3
 10. Skoczek Katarzyna 55,67 sp11
 11. Jerzyna Agnieszka 1,01,45 sp3
 12. Wąchała Katarzyna 1,03,44 sp3
 13. Ptasińska Kasia 1,04,33 sp3
 14. Wójcik Anna 1,06,74 s

Chłopcy

 1. Woźniak Kamil 43,02 sp10
 2. Czuba Marcin 45,09 sp2
 3. Madej Michał 49,01 sp 10
 4. Gałązka Szymon 51,09 sp 11
 5. Gołębiowski Jakub 52,21 sp 3
 6. Gałązka Mateusz 52,27 sp 11
 7. Kiraga Radosław 55,13 sp 4
 8. Węsek Paweł 55,40 sp1
 9. Zubrzycki Kacper 56,04 sp4
 10. Banaszewicz Daniel 57,76 sp10

 

50 Grzbietowym

Dziewcząt

 1. Magryta Aleksandra 38,33 sp11
 2. Ahamefule Wiktoria 41,09 sp11
 3. Grochecka Weronika 42,51 sp3
 4. Rzepka Patrycja 44,02 sp10
 5. Zlot Magdalena 44,02 sp11
 6. Tomaszewska Magdalena 44,60 sp6
 7. Wydra Weronika 48,40 sp6
 8. Bielawska Olga 48,60 sp 10
 9. Zdonek Martyna 50,51 sp10
 10. Kwit Anna 55,64 sp6
 11. Sochacka Ewa 59,94 sp4
 12. Mińska Weronika sp2 1,01,46

Chłopcy

 1. Domański Michał 40,22 sp3
 2. Fierzbik Oscar 43,00 sp10
 3. Koncki Bartek 43,53 sp3
 4. Madej Arkadiusz 43,76 sp10
 5. Kotarski Maks 45,61 sp 1
 6. Górski Tobiasz 46,61 sp11
 7. Zdun Grzegorz 47,76 sp4
 8. Seweryński Mikołaj 49,17
 9. Dziubek Gerard 49,31 sp2
 10. Korzeniowski Aleksander 50,96 sp3
 11. Kozak Jan 51,14 sp2
 12. Łodziński Miłosz 51,37 sp2
 13. Wojciechowski Maciej 55,70 sp4
 14. Żyła Adam 1,00,95 sp1

 

50 Dowolnym

Dziewczęta

 1. Jężak Oliwia 32,03 sp10
 2. Michta Aleksandra 34,46 sp11
 3. Szyndler Aleksandra 35,80
 4. Patkowska Kaja 37,10 sp1
 5. Bajew Urszula 38,04 sp11
 6. Sajnaga Kinga 39,15 sp3
 7. Sońta Patrycja 41,34 sp3
 8. Wrega Angelik 41,70 sp10
 9. Karaś Katarzyna 42,96 sp10
 10. Gugała Marta 43,25 sp3
 11. Siuda Martyna 44,36
 12. Sochacka Ela 45,64 sp1
 13. Nitkiewicz Gabrysia 47,39 sp1
 14. Chabior Maria 47,81 sp4
 15. Grzegorczyk Julia 53,31 sp2
 16. Czubacka Julia 53,59 sp2
 17. Gołofit Dorota 1,03,13 sp2
 18. Niezabitowska Weronika 1,04,11 sp2
 19. Szymaniak Gabrysia 1,05,56 sp2
 20. Czerpak Maria 1,10,35 sp2

Chłopcy

 1. Myszka Kacper 31,36 sp10
 2. Dados Aleksander 36,84 sp3
 3. Wachowiec Mateusz 37,30 sp3
 4. Machul Aleksander 37,46 sp1
 5. Przewoźniak Bartosz 37,54 sp10
 6. Boryca Patryk 38,51 sp10
 7. Zaremba Adrian 38,72 sp Janowiec
 8. Zaremba Szymon 40,20 sp Janowiec
 9. Iwaniak Jakub 42,08 sp2
 10. Tarłowski Maciej 42,58 sp3
 11. Kłopotowski Mateusz 43,70 sp2
 12. Gąbka Emil 45,37 sp4
 13. Przychodzeń Ryszrd 46,80 sp1
 14. Proczek Kacper 48,60 sp3
 15. Włodarczyk Kacper 49,32 sp2
 16. Kufel Wiktor 55,67 sp1                                       Trener: pan Białek Wojciech                           
Konkurs recytatorski - 11 listopada, 3 maja

11 listopada to dzień świętowania przez Polaków odzyskania niepodległości. Uczniowie naszej szkoły, aby uczcić to święto, wzięli udział w konkursie recytatorskim organizowanym przez POK "Dom Chemika" i zdobyli nagrody oraz wyróżnienia.

 

Podczas konkursu laureatów, który odbył się w Święto Niepodległości w Domu Chemika, nagrodę za recytację otrzymały:

Weronika Pielak z klasy Vb - opiekun pani Anna Ląd

Kinga Filip z klasy Vd - opiekun pani Iwona Tureczek-Zakrzewska

 

Wyróżnienia zdobyły:

Karolina Tudryj i Kamila Wydra - obie dziewczynki są uczennicami klasy Vc - opiekun pani Anna Ląd.

lightbox lightbox 

 

 

3 maja to Święto Uchwalenia Konstytucji 3 maja. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kolejnym konkursie recytatorskim "Witaj Majowa Jutrzenko" i zdobyli wyróżnienia. Są to:

Weronika Pielak z klasy Vb i Kamila Wydra z klasy Vc - opiekun pani Anna Ląd

oraz Daniel z klasy Vd - opiekun pani Iwona Tureczek-Zakrzewska

 

 

Sport - czwórbój lekkoatletyczny

I znów sukces - CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY

 

Nasi chłopcy zajęli 2 miejsce na Mistrzostwach Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym chłopców i awansowali do zawodów rejonowych.  Zawody odbyły się 8.05.2013 na stadionie miejskim w Puławach.

 

Co to jest CZWÓRBÓJ LEKKOATLETYCZNY?

 

W zawodach startują reprezentacje szkół podstawowych, oddzielnie dziewcząt i chłopców.

1.      Reprezentacja składa się z maximum 6 dziewcząt i 6 chłopców

2.      Program zawodów:

– bieg 60 m,

– rzut piłką palantową (do 150 g),

– bieg: dla dziewcząt 600 m, dla chłopców 1000 m,

– skok (dla całego zespołu) w dal ze strefy lub wzwyż.

 

Nasza szkołę reprezentowali : Bartłomiej Danilczuk, Andrzej Mitruczuk, Łukasz Szarga, Kamil Ziemianek - klasa VIa oraz Tomek Aftyka i Kuba Pacocha- VIc.

Opiekunem i trenerem zwycięskiego zespołu jest Zbigniew Dors.

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 11 w Puławach, reprezentujący KS Azoty Puławy, w półfinale Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej

 

W dniach 17-19.05.2013r. uczniowie naszej szkoły reprezentują całe województwo lubelskie w półfinale Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej w kategorii dzieci.

 

Prawo startu w półfinałach mają dwa najlepsze zespoły z województwa wyłonione z rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej. Nasz zespół po czterech turniejach rozgrywanych w Puławach, Zamościu i Białej Podlaskiej wygrał ligę i awansował do półfinału z pierwszego miejsca.

 

Wielkie brawa i gratulacje dla ambitnych zawodników naszej szkoły.

 

Skład zespołu: Miłosz Adach, Adam Choina, Bartłomiej Danilczuk, Daniel Kaczkowski, Jakub Lalak, Mateusz Kamiński Andrzej Mitruczuk, Patryk Nakonieczny, Łukasz Szarga, Kamil Ziemianek – wszyscy zawodnicy uczęszczają do klasy VI a.

 

Opiekunem i trenerem zwycięskiego zespołu jest Zbigniew Dors.

 lightbox

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )