Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych 2020-2021

Informujemy, że w dniu 19 kwietnia 2021 r. zostały przekazane dane osobowe ósmoklasistów do systemu elektronicznego naboru.

Logowanie do systemu będzie możliwe od 17 maja br. za pomocą indywidualnego loginu i hasła, które zostaną przesłane przez e-dziennik do rodziców. W następnej kolejności każdy ósmoklasista będzie mógł wejść na stronę elektronicznego naboru (w poniższym linku) i sprawdzić poprawność swoich danych osobowych oraz rodziców oraz dokonywać wyboru szkół ponadpodstawowych.

W stosownym czasie, w zależności od sytuacji epidemicznej, odbędą się spotkania instruktażowe dla uczniów stacjonarnie lub poprzez Teams.

Link do strony elektronicznego naboru

Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram i terminy rekrutacji elektronicznej dla uczniów szkół podstawowych w Powiecie Puławskim poniżej w linku

HARMONOGRAM

Oferta ZS nr 1 w Puławach

Poniżej link do ulotki promocyjnej Zespołu Szkół nr 1 im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach, czyli popularnych "Garów".

Ulotka informacyjna

Zaproszenia na Dni Otwarte online

Film promocyjny

Oferta ZS nr 3 w Puławach - "Szpulki"

Poniżej link do ulotki promocyjnej Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach, czyli popularnych "Szpulek".

Ulotka ZS nr 3 w Puławach

Film promocyjny

Oferta Szkół Powiatu Puławskiego

W poniższym linku można się zapoznać z ofertą szkół ponadpodstawowych z powiatu puławskiego.

Oferta Edukacyjna Powiatu Puławskiego

Informator o szkołach ponadpodstawowych

W poniższym linku można wyszukać informacje o szkołach ponadpodstawowych województwa lubelskiego na rok szkolny 2021/2022. Zachęcamy do przeglądania i zapoznawania się z ofertą szkół.

Informator o szkołach ponadpodstawowych