5e na lekcji historii

4e w Woli Okrzejskiej

Przystanek Niepodległa

Rok szkolny 2011\2012 CZERWIEC

Z okazji Dnia Dziecka w Naszej szkole odbyły się I IGRZYSKA OLIMPIJSKIE. Zabawa była wspaniała, humory nam dopisywały...

I Igrzyska Olimpijskie

Zakończenie roku szkolnego to bardzo miły dzień dla wszystkich uczniów. Podczas uroczystości dla klas IV - VI mogliśmy wziąć w niezwykłym posiedzeniu rady pedagogicznej. "Nauczyciele" zastanawiali się nad nowym patronem dla naszej szkoły.

zakończenie_roku

Uroczystość przygotowana przez klasę III b była bardzo piękna. W wykonaniu dzieci usłyszeliśmy wiele ciekawych piosenek i wierszy.

zakończenie_roku_w_klasach I-III

Rok szkolny 2011/2012 PAŹDZIERNIK

14 października to Dzień Edukacji Narodowej popularnie zwany Dniem Nauczyciela. Z tej okazji w naszej szkole uczniowie przygotowują uroczyste akademie dla nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, którzy oprócz życzeń otrzymują wiele uśmiechów od swych podopiecznych.

DSC_0627 Dzień Edukacji Narodowej 2011DSC_0861 W Domu Nauczyciela

Z okazji święta wszystkich nauczycieli Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs dla klas I-III na najciekawszą laurkę dla swojej Pani. Nagrody zostały wręczone przez Pana Dyrektora podczas uroczystego apelu. Wówczas również dyplomy odebrali najsympatyczniejsi nauczyciele, których wybrali uczniowie klas IV-VI.

DSC_0594 Laurka dla mojej Pani  DSC_0606 Najsympatyczniejszy Nauczyciel

Rok szkolny 2011/2012 WRZESIEŃ

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uczniowie zaczynający naukę w nowej szkole spotkali się w sali gimnastycznej, gdzie poznali swoje panie wychowawczynie.

DSC_0787 1 1_1 7 j
1 września Wola Okrzejska IVb, IVc Wola Okrzejska Vc Święto pieczonego ziemniaka "Czerwony piątek"

Święto Patrona Szkoły

27 listopada, w rocznicę nadania imienia naszej szkole, obchodzimy święto - Dzień Patrona Szkoły, którym jest Henryk Sienkiewicz.

Od 1986 roku jet to dzień niezwykły. Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowują konkursy i uroczysty apel, na który zapraszani są rodzice i inni goście.

DSC_0008 lightbox
Dzień Patrona Szkoły 2010 Dzień Patrona szkoły 2011