Czerwiec 2020/21

Turniej Szkół Sienkiewiczowskich w Adamowie

Oto nasi szkolni reprezentanci na Turnieju Szkół Sienkiewiczowskich w Adamowie!

Dziękujemy i gratulujemy!

Kacper wśród finalistów konkursu programistycznego WYZWANIE PROGRAMOWANIE

Konkurs Wyzwanie Programowanie skierowany był dla uczniów od 6 do 11 lat. Uczniowie rozwiązywali szereg zadań algorytmicznych wykorzystując aplikację PixBlocks.

W zawodach wzięło udział prawie 2000 osób z całej Polski. Autorzy konkursu przygotowali IV tury konkursowe dla wszystkich uczestników. Spotkania te miały wyłonić dwustu najlepszych młodych programistów, czyli Finalistów konkursu. Dla nich został przygotowany Wielki Finał.

Wśród uczestników Wielkiego Finału znalazł się Kacper Korgol, uczeń klasy IVa, który we wszystkich turach rozwiązał 39 z 40 zadań. Kacper w Wielkim Finale rozwiązał 8 z 10 zadań, co pozwoliło mu zająć 136 miejsce w Polsce.

Do zakwalifikowania się do Wielkiego Finału niewiele zabrakło Antkowi Solisowi oraz Zuzi Nowakowskiej (uczniowie klasy IVa).

Życzymy dalszych sukcesów!!!

Zielona Szkoła w klasie 6B

Dzień Dziecka w grupie 0c

1 czerwca to święto wszystkich dzieci na całym świecie. W zeróweczce "c" to również był niezwykły dzień. Dopisała nam pogoda, humory i energia do zabawy. Był piknik, plac zabaw, lody, a na zakończenie degustacja pizzy. Radości nie było końca.

Zapraszam do GALERII!

Dzień Dziecka w klasie 5a
Święto celebrowane na całym świecie również w  naszej klasie miało swój wyjątkowy przebieg.  Z tej okazji wybraliśmy się na długi spacer po naszym mieście zakończony słodkim poczęstunkiem. Fajnie było znów spędzić czas razem,  spacerując, rozmawiając i  żartując. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w marszu. Tegoroczny Dzień Dziecka spędziliśmy bardzo aktywnie.
Zapraszamy do obejrzenia GALERII.