Czerwiec - rok szkolny 2019/2020

Nasi Najlepsi

W związku z sytuacją epidemiologiczną Gala Nasi Najlepsi w tym roku nie odbyła się, ale nasi uczniowie odebrali dziś zasłużone dyplomy i stypendia w asyście Pani Dyrektor w Sali Konferencyjnej Urzędu Miasta Puławy. Warunkiem otrzymania stypendium było uzyskanie średniej ocen powyżej 5,4 oraz wzorowej oceny zachowania. Z naszej szkoły są to uczniowie:

Kacper Pykacz – 8a

Szymon Paciejewski – 8c

Michał Podsiadły – 7a

Aleksander Lasota – 7b

Alicja Marianna Grobel – 7b

Aleksandra Szarga – 7c

Weronika Szmigiel – 7c

Julia Paulina Ochal – 7d

Gratulujemy serdecznie

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021

15 czerwca - 10 lipca złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej
23 czerwca - 7 lipca sprawdziany uzdolnień kierunkowych, kompetencji językowych, próby sprawności fizycznej
26 czerwca - 10 lipca dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
31 lipca - 4 sierpnia uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej o zaświadczenie o wyniki egzaminu ósmoklasisty
12 sierpnia podanie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
13 - 18 sierpnia potwierdzenie woli przyjęcia do szkoły
19 sierpnia ogłoszenie listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych
Wojewódzka konsultacja OSPR

W dniach 04 - 06.06.2020r. w naszej szkole odbyła się wojewódzka konsultacja Ośrodków Sportowych Piłki Ręcznej dla rocznika 2006. Szkoła nasza od września pracuje w programie OSPR w dwóch grupach: klasy 6 i 7. W Listopadzie chłopcy byli uczestnikami 4 dniowej  konsultacji w Zamościu. Dzięki współpracy z OSPR zyskaliśmy sprzęt sportowy (min. 60 piłek, koszulki, znaczniki i inne).

W województwie lubelskim w kategorii chłopców szkół podstawowych są tylko 3: nasza, w Białej Podlasce i w Zamościu.

Wakacyjne rozmyślania 3d
Wakacje z pewnością spędzimy ciekawie,
będziemy jeździli na rolkach po trawie.
W wielkich kapeluszach oraz okularach
będziemy paluszki wsuwać i gitara!
A gdy w gardle zaschnie, to wtedy mamusia
będzie nas nawilżać koktajlem z "Kubusia".
Zamiast w piaskownicy siądziemy na plaży
i będziemy o wrześniu bez COVIDu marzyć!

Wakacyjne propozycje siódmoklasistów

Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. W tym roku z uwagi na trwającą pandemię rozdanie świadectw będzie inne niż zwykle. Niestety nie spotkamy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Uczniowie klas siódmych zachęcają do zapoznania się z urokliwymi miejscami i zakątkami naszego kraju oraz do spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób.

Kliknij na poniższe prezentacje!

Do zobaczenia we wrześniu!!!