Absolwenci 2013/1014

KLASA VI A

Wychowawca: Pani Jolanta Sadurska

 lightbox

Uczniowie:

1. Gałązka Szymon

2. Gembal Martyna

3. Grudzień Weronika

4. Janisz Piotr

5. Jaworski Dominik

6. Józefczyk Zofia

7. Kapusta Szymon

8. Królikowska Maja

9. Lis Dominika

10. Mazurek Anna

11. Mirosław Krzysztof

12. Mrozek Michał

13. Pacek Mateusz

14. Panicz Magdalena

15. Szymańska Julia

16. Szyszko Oliwia

17. Świątecki Radosław

18. Targońska Daria

19. Trojak Natalia

20. Trykacz Daniel

21. Trykacz Sebastian

22. Wróbel Julia

23. Wydra Natalia

24. Żukowska Elena

 

KLASA VI B

Wychowawca: Pani Anna Ląd

 

Uczniowie:

1. Borsuk Izabela

2. Dębiec Klaudia

3. Dike Emanuel

4. Durakiewicz Julia

5. Fijałkowska Ewelina

6. Górecki Kamil

7. Hałas Oliwia

8. Iwan Natalia

9. Jeżyna Miłosz

10. Kosmala Aleksandra

11. Pecio Jak

12. Piętak Maksym

13. Piskorek Anna

14. Pomorski Adam

15. Sawincew Sandra

16. Sosik Bartosz

17. Stępień Joanna

18. Sykut Jakub

19. Szczepaniak Klaudia

20. Urbanek Sandra

21. Wankiewicz Aleksandra

22. Wiak Maria

23. Woliński Kacper

24. Woźniak Sebastian

 

 

KLASA VI C

Wychowawca: Pani Elżbieta Dudek

lightbox 

Uczniowie:

   

1.

Abramowicz Julia

2.

Banaś Piotr

3.

Borowik Justyna

4.

Chałka Hubert

5.

Chojecki Jacek

6.

Chrzanowski Krystian

7.

Kostyra Weronika

8.

Kozak Robert

9.

Kwaśniak Jakub

10.

Lisiowska Nina

11.

Majewska Natalia

12.

Marciniak Mateusz

13.

Olech Małgorzata

14.

Pietras Marta

15.

Stocki Marek

16.

Struski Patryk

17.

Sulenta Dominika

18.

Tudryj Karolin

19.

Urbanek Aleksandra

20.

Walaszek Krystian

21.

Włodarczyk Wiktoria

22.

Włudarczyk Alicja

23.

Woszczyk Jakub

24.

Wydra Kamila

 

KLASA VI D 

Wychowawca: Pani Iwona Zakrzewska-Tureczek 

lightbox 

Uczniowie: 

1.

Baldy Angelika

2.

Filip Kinga

3.

Górska Agata

4.

Górska Alicja

5.

Kociszewski Rafał

6.

Kowalewski Kamil

7.

Kowalik Damian

8.

Koza Kamil

9.

Kozieł Iga

10.

Krawczyk Zuzanna

11.

Kuszmider Piotr

12.

Kuś Sebastian

13.

Latos Jolanta

14.

Lipowiecki Jakub

15.

Mazur Daniel

16.

Miazek Błażej

17.

Osiak Dominik

18.

Podstawek Sandra

19.

Przydatek Dominik

20.

Rusa Natalia

21.

Ryszko Jakub

22.

Siwiec Mateusz

23.

Skiba Laura

24.

Sobich Bartosz

25.

Sokół Jakub

26.

Sot Julia

27.

Strach Patryk

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )