Absolwenci w roku skzolnym 2012/2013

Klasa VIa

Wychowawca: Pani Anna Bieleń

Uczniowie:

 

1.

Adach Miłosz

2.

Ahamefule Wiktoria

3.

Bajew Urszula

4.

Bielawski Jakub

5.

Brzozowski Patryk

6.

Choina Adam

7.

Danilczuk Bartłomiej

8.

Gowin Sandra

9.

Kaczkowski Daniel

10.

Kamiński Mateusz

11.

Kulczycki Kamil

12.

Kwaśniak Julia

13.

Lalak Jakub

14.

Letkiman Robert

15.

Magryta Aleksandra

16.

Miazga Aleksandra

17.

Michta Aleksandra

18.

Mitruczuk Andrzej

19.

Nakonieczny Patryk

20.

Netczuk Julia

21.

Paniak Katarzyna

22.

Rejmak Karolina

23.

Rodzoś Weronika

24.

Szarga Łukasz

25.

Szczypa Gabriela

26.

Szymanek Anita

27.

Teodorowicz Natalia

28.

Ziemianek Kamil

29.

Zlot Magdalena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa VIb

Wychowawczyni: Pani Beata Kryczka-Tarka

Uczniowie:

 

1.

Bartosiewicz Kacper

2.

Bartoszek Mikołaj

3.

Bentkowska Aleksandra

4.

Chabros Szymon

5.

Drab Alicja

6.

Jankowski Kacper

7.

Kawala Agata

8.

Koletka Agnieszka

9.

Kowalski Mateusz

10.

Kula Karolina

11.

Kuta Paulina

12.

Mączka Radosław

13.

Mikulski Maciej

14.

Ozga Mateusz

15.

Przewłoka Mateusz

16.

Rodziewicz Piotr

17.

Skoczek Katarzyna

18.

Skorek Kacper

19.

Sosik Eryk

20.

Superson Jakub

21.

Szkoła Klaudia

22.

Węsek Dariusz

23.

Wijaszka Barbara

24.

Woźnica Lena

25.

Wróbel Aleksandra

26.

Wydra Kamil

27.

Zając Maciej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa VIc

Wychowawczyni: Pani Elżbieta Rutkowska

 

 

Uczniowie:

 

1.

Aftyka Tomasz

2.

Bany Radosław

3.

Bączkowska Julia

4.

Chodowa Filip

5.

Dunia Emilia

6.

Dybalska Dominika

7.

Firlej Michał

8.

Fusik Aleksandra

9.

Jabłonowska Barbara

10.

Janeczek Klaudia

11.

Jeżak Mikołaj

12.

Kazanowski Wiktor

13.

Kosmala Adrianna

14.

Krajewska Aniela

15.

Kursa Szymon

16.

Kwietniewska Diana

17.

Mazurkiewicz Hubert

18.

Molenda Jakub

19.

Pacocha Jakub

20.

Rusek Przemysław

21.

Rybiński Michał

22.

Sieprawska Milena

23.

Sokół Filip

24.

Szczepaniak Paulina

25.

Szczypa Andżelika

26.

Szulc Elżbieta

27.

Tureczek Zakrzewski Maciej

28.

Wojciechowska Weronika

29.

Węglińska Julia

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )